Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kéne tegyek, és ez nagyon...

Mit kéne tegyek, és ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány, és szeretném már elveszteni, még a bátyámnak a barátnője aki 13 éves is elvesztette már, és kellemetlenül érzem magam szüzen.


Meg, valljuk be, igenis van nem egy kis vágyakozásom már egy kicsit efelé a téma felé.


De még nem merek ( meg jelen pillanatban nem is nagyon tudok ) bárkivel bármit úgy csinálni, pedig ha más nem egy kis petting jól esne.


Tudom, ebben a korban még "barbi babázzá' meg tanuljá'" van, de 100% biztos vagyok, hogy legalább van még 1-2 lány aki szintén úgy van, ahogy én.



2015. jan. 29. 21:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz hogy szűz vagy! Én mondjuk 16 éves vagyok és 14 évesen vesztettem el... De ne sürgesd a dolgot! Szerintem az első szex a legfontosabb és olyan emberrel kell és akkor csinálnod amikor úgy érzed hogy minden stimmel és készen állsz rá.
2015. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aludjá'.
2015. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Az a gáz, hogy így gondolkozol.

Kis vágyakozás nem elég? Először ismerkedj meg az egésznek a biológiájával, következményeivel.

Maszturbálj, és nem kell példaképnek tekintened azt a 13 évest, aki már dugott, úgy hogy nincs tisztában mi játszódik le ilyenkor a testében. Primitív dolog.

2015. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Gyere, majd én kezelésbe veszlek kicsilány. Úgy megháglak, h nem állsz lábra 2 hétig. xd
2015. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

"bátyámnak a barátnője aki 13 éves is elvesztette"


Bátyád ellen tehetnél feljelentést szexuális visszaélés miatt. :DDD

2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nabazz a bátyád valami visszamaradott? Te meg előremaradott vagy?
2015. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a bátyja 18 év alatti, miért is kellene feljelenteni?

Ne mások miatt akard a szüzességed elveszteni!

És ne rögtön ezzel akard kezdeni!

Kezd az elejétől! De leginkább a saját tested megismerésével!

2015. jan. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15 évesen még bőven ráérsz.

A 13 éves barátnőről a véleményem pedig inkább hanyagolom...

2015. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!