Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges ez? (szűz lány)

Lehetséges ez? (szűz lány)

Figyelt kérdés
Nincs pasim csak felmerült ez a kérdés. Szoktam masztizni de nagyon szűk vagyok. Felizgulva is csak egy ujj fér belém, de nem is érzek különösebb jó érzést. Olyan semleges érzés. Mit csinálok rosszul? És lehetséges olyan hogy nem fogja tudni majd berakni a pasi nekem, mert nagyon szűk vagyok? :D nem ciki ez? Bocsánat ha hülyeséget kérdezek.

2015. febr. 2. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem, sőt, vigyorogni fog a boldogságtól. Szűzként ez még normális, hogy nem tudsz feldugni magadnak egy csabai lókolbászt.
2015. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Sok időt fog kellenetek majd fordítani az előjátékra, ha lesz pasid.
2015. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
hány éves vagy ?
2015. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Belém felizgulva is csak kettő. Nagy ügy. A tágulásnak idő kell és több (tehát nem egyszeri) alkalom.

Nem csinálsz semmit rosszul. Nem lehetséges. Egyáltalán nem ciki. Semmi gond, inkább kérdezz, mint él ostobán.

2015. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ez a természetes, nemhogy lehetséges.


Semleges érzés, mivel nem a barátod csinálja. Én anno csak a csiklót simogattam, soha nem nyúltam fel. Először azt a barátom tette és kellemes volt.


Be fog férni természetesen, minden szűz lánynak szűk és nekem sem fért be több ujj.


Ha a barátod rakja be az már kellemes lesz és nagyon jó dolgokat fogsz érezni, csak az elsőnél érezhetsz egy kis feszülést, esetleg fájdalmat, de az is kellemes lesz, ha igazán a hozzá illő emberrel teszed.

2015. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 antrax93 válasza:
0%
Ez nagyon idegesítő, mindig ideges leszek mikor egy lánynak szexuális problémái támadnak, hogy fordulhat elő hogy egy szegény ártatlan lánynak ilyen problémái támadjanak és nincs egy férfi aki segítsen megoldani ezeket a bajokat, Dr. Analizátor Péter (Férfi) Írj nyugodtan megoldjuk a problémákat. Ja és az első kommentelő szavával élve szeretni fogod a gyulai kolbászt.
2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!