Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha eltitkolom egy prostituált...

Ha eltitkolom egy prostituált elött, hogy még szűz vagyok, abból lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 14:50
1 2 3
 1/21 tarnai ***** válasza:
48%
Nem. Csak ki fog röhögni.
2015. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem


,de ha megmondod neki, az mégjobb.

2015. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
miért kell eltitkolni? Ha tudja, akkor egészen máshogy áll hozzád, esetleg figyelmesebb is lesz!
2015. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont a prosti az, akinek jobb, ha elmondod, mielőtt még keményen rádugrik.
2015. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
A helyedben nem mennék prostihoz, de te tudod.
2015. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet.Kárba veszhet a pénzed,ha hamar eldurransz.
2015. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5-ös.

25éves vagyok. Idáig tényleg annak a híve voltam, hogy igaz és viszonzott szerelemből veszítsem el. De ahogy most álok még alig merek kezdeményezni is a lányoknál. Ez van, sajnos nagyon gátlásos vagyok. Gondolom, ha már legalább egyszer túl leszek rajta, akkor majd nem leszek ennyire visszafogott, félénk.

2015. febr. 4. 16:01
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el neki, és olyanhoz menj aki VÁLLAL szüzesség elvételt.


Beszamolok.com /rosszlanyok.hu... csak innen válassz cajt, mert megbízhatóak a beszámolók.


Majd ott megmondod neki, nem fog kiröhögni... csak óvatosabb lesz stb...

2015. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
68%

Igaza van 8#asnak!


mond el mindenképp! Erre van a "szüzesség elvétel" kategória! Már aki vállal, nézz utána mielőtt mész!

Pont az a lényege h nem neked esik és eldurrant 5 perc alatt, hanem finoman tolja! Szóval ne hazudj neki, te jársz jobban!


Látom megint ide is írt sok "okos" aki valsz még sohasem volt prostival! :) Bravóóó! Csak akkor nem tudom miért ír olyan téméhoz amihez fingja nincs...!


hajrá kiscsávó (csak csak is gumival és lakásos lányt, ne útszélit!!!)

2015. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
észre fogja venni. másrészt ha még nem voltál nővel eldurransz már akkor amikor meglátod meztelen vagy ha kibirod egy lökésig már azis csoda..prostihoz csak azok mennek ilyen céllal akik annyira bénák vagy rondák hogy nem tudnak összeszedni egy alkalomra sem nőt nemhogy barátnőt.. szoval eleve szánalmas a helyzet de inkább mondd el neki..
2015. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!