Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tehetném neki a lehető...

Hogyan tehetném neki a lehető legfájdalommentesebbé és legnyugodtabbá az első alkalmat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Petting volt már többször is. A barátnőm hihetetlenül fél, volt hogy sírt is, hogy ő ezt nem fogja bírni.. (19cm és elég vastag, bár lenne inkább 16) Mondtam neki, hogy nem muszály, ha nem szeretné, de ő feltétlen akarja. Egy fontos infó róla, hogy nem iszik, és ez neki fontos az életében, hogy betartsa.

2015. febr. 8. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hossz az teljesen mindegy, legfeljebb nem dugod be teljesen. A szélességre meg fel tudod készíteni azzal, hogy nagyon sokáig izgatod. Egy ujj, kettő, ha tudod, akkor "2,5" is. Tényleg szánjál rá sok időt, hogy nagyon kívánjon már, ki legyen tágulva. Mást nem nagyon tudsz tenni, minthogy lelkesen és kitartóan izgatod. Ha nem megy, semmi gond, majd próbálkoztok máskor.
2015. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is ezt tudom javasolni mint az előttem szóló, nyugtasd meg mikor nagyon felvan már izgulval és ki is van tágulva a farkaddal simogasd a vagináját és kérni fogja hogy dugd be, meg a sikosító is előnyötökre válhat, amúgy először fejben kell eldönteni mert ha nem akarja fejben akkor a teste se fogja akarni :)
2015. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!