Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom előző barátnője?

A barátom előző barátnője?

Figyelt kérdés
A barátom idősebb nálam és már elég tapasztalt. Az első barátnőjének ő vette el szüzességét. Eddig nem érdekelt a dolog, de mióta egyre közelebb kerülünk ahhoz, hogy elvegye az én szüzességemet is, furcsa belegondolni, hogy már más "megajándékozta" ezzel, ráadásul ismerem az első párját! Ti mit gondoltok erről, most miért kezdett el ez ennyire "zavarni"? Ez normális? Valószínű, hogy csak én reagálom túl, de egyszerűen nem értem, miért foglalkoztat ez mostanában.

2015. febr. 17. 22:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, úgy tűnik ugyanabban a helyzetben vagyunk, én sem problémázok vele és igyekszem a féltékenységemet is megmegszüntetni.
2015. febr. 20. 08:27
 12/12 anonim ***** válasza:

" nem értem, miért foglalkoztat ez mostanában." - én sem értem, a barátoddal foglalkozzál, ne a múltjával.

Azzal együtt szeretted meg, és akármi is - a múlt nem fog már megváltozni.

2015. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!