Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segít valaki? 16 éves fiú...

Segít valaki? 16 éves fiú vagyok és elég félénk. Szilveszterkor megismerkedtem egy nagyon csinos lánnyal. Azóta járunk, és egyre mélyebb a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
Mindig is ő kezdeményezett. Nekem ő az első barátnőm. Most azzal jött elő hogy feküdjünk le. Mit csináljak? Én még nem gondoltam szexre. Valaki ad jó tanácsot? Negativ hozzászólók inkább ne írjanak. Jó tanácsot inkább priviben.

2015. febr. 20. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki h még nem szeretnéd..
2015. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hónapja jártok. Mond, hogy előbb meg kéne ismernetek jobban egymás testét, petting egy kis játék, akármi, csak ne egyből rohanjatok a lecsóba.
2015. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez így van, még ráérnék szexelni de nem akarom elveszíteni.

És ha elhagyna nem biztos hogy tudok szerezni másik barátnőt. És vele nagyon jól érzem magam.

2015. febr. 20. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, mindig van másik, csak szereted, ezért érzed így. Nyugodtan mondhatod neki, hogy lassítsatok, a petting, egymás testének megismerése sokkal fontosabb ilyenkor és ha már abban jók vagytok, nem leszel a szexre sem ráparázva.
2015. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le hogy ő hány éves és milyen társaságban jöttetek össze, pedig lehet jobb lenne. Szerintem kerüld a szexet, de a testi viszony, ápolást nem feltétlenül.
2015. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ő már tapasztalt? hányadik srác lennél neki? idősebb is, mint te?
2015. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A haveroméknál ismerkedtünk meg szilveszterkor. 16 éves lesz nemsoká. Azt mondj ő is szűz. Nem vagyok benne biztos.
2015. febr. 20. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Segítsünk? Feküdjünk le vele mi? Mi az, hogy te még nem gondoltál szexre? Akkor mi a jó büdös francra gondoltál eddig, amikor pl csókolóztatok? Az enyingi öregfiúk balhátvédjének a térde kalácsára?

Nyúlj be a nadrágodba, kérdező. A farkad alatt jó esetben találsz két golyócskát. Azok a tökeid. Tehát pasi vagy, akkor meg viselkedj is úgy a szentségit! Szégyent hozol az egész férfinemzetségre, bszki!

2015. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszi nem kell. Megoldom.

Többi válaszolónak is köszönöm. Azt hittem komolyabb válaszok jönnek. Azért köszi!

2015. febr. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!