Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan haladhatnánk lassan,...

Hogyan haladhatnánk lassan, lépésenként a szex felé?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a barátom 20 múlt. Nekem ő az első, de eddig csak smárolásig jutottunk. Ő néha simogat meg csókolgatja a nyakamat, de én elég félős és izgulós vagyok, viszont szeretnék dolgozni azon, hogy biztonságban és nyugalomban érezzem magam, esetleg csináljak valamitén is és haladjunk. Az, hogy orálisan elégítsem ki vagy teljesen meztelen legyek, túl sok még, valami apró lépésekre lennék kiváncsi.

2015. márc. 3. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Simogasd a farkat nadragon keresztul
2015. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Eljetek tiszta eletet inkabb.
2015. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es nem mond nagy butaságot. Te is fedezd fel a testét ruhán keresztül. simítsd végig mindenhol. Ismerd meg a kezeddel, milyen a háta, a mellkasa, a lába, stb. Aztán nyúlj olyan helyekre is, ahova "nem illik": simogasd a fenekét, majd próbáld meg kitapintani a farkát a nadrágon keresztül. Ha megismered, milyen érintésre hogyan reagál, máris nagyobb biztonságban érzed magad.
2015. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Két nyomi! Idiot generation.....
2015. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nyee válasza:
Hat leveheted a polojat, o meg a tied. Igy haladhattok lassan, majd ha mar nem erzed kellemetlennek es nem izgulsz attol hogy melltartoban lat akkor megengedheted neki hogy levegye rolad es igy tovabb a tobbi meg ugy is jon. :)
2015. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!