Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz férfiként szerint...

22 éves szűz férfiként szerintetek érdemes prostihoz menni? És ha igen, merre találok jó prostikat?

Figyelt kérdés
mit gondoltok?

2015. márc. 15. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, Szeged, Kárász, este 6-tól, péntekenként...
2015. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
www.rosszlanyok.hu. Itt találsz sokat! ( nem azért tudom mert, hogy nézni szoktam!!:) ) L
2015. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdemes, ha nem látsz esélyt arra hogy máshogy szexelj először, sok szorongáson túllendíthet.


Beszamolok, rosszlanyok, stb rengeteg honlap van

2015. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Igen, mert ha 22 évesen még szűz vagy, akkor valószínűleg csúnya vagy, így ezután se fogsz kelleni egy lánynak sem. Más esélyed nincs, hogy megtapasztald, milyen a szex.
2015. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

4-es, rohadt gonosz vagy



Kérdező: ha csak félénk vagy, estleg érzékenyebb lélek, vagy speciális igényeid vannak, akkor egy prosti után szarabbul fogod érezni magad, olcsónak és értéktelennek fogod érezni magadat, akinek csak a pénze kell a rosszlányoknak. Te is el fogod hinni magadról, amiből a 4-es így látatlanban és ismeretlenül is kiindult.


Hosszabb távon valószínűleg megbánod.



De te tudod, ha neked nem kell társ, szerelem, hitvesi hűség, csak a testiség, és biztos vagy benne, hogy ez örökre így is marad, akkor qrvázz dorbézolj, igyál, sőt, élj veszélyesen, holnap már úgyis késő lesz elveszíteni azt a rohadt zavaró, gáz, ciki szüzességedet, amivel biztos mindenki kiröhög.

2015. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó szándékkal írtam, szerintem jobb, mintha egész életére szűz maradna a kérdező. 4-es voltam.
2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

4-es! Más oka is lehet ám annak, hogy valaki még 20+ évesen is szűz még. Lehet csak pont azoknak a lányoknak nem kellett, akiket szeretet.


Ha neked fontosak az érzelmek, a szerelem akkor semmiféleképp nem éri meg, hogy az első prostival történjen meg. Az első meghatározó tud lenni egy érzékeny lelkű embernek, legyen az akár férfi akár nő.

Viszont ha hajt a kíváncsiság, hogy milyen lehet egy prostival akkor inkább várj vele, ne az első legyen.

2015. márc. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze menjél csak el. A nôknek magasak az igényei, egy bénázó szûz srácot csak kiröhögnek, aztán meg kidobnak mint a macskát sz.rni. Arra is kicsi az esély hogy olyan csajjal legyél aki tényleg szeretsz, ergo feleleges erre várni. Egy részeg disco szutyok meg egy luxus prosti között meg semmi különbség. Legfeljebb egy szûz csajjal lenne érdemes probálkozni, az még nem alázna meg. Csak ugye már elmultál 15:) Sajnos ez a férfi sors.
2015. márc. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!