Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuleim (de foleg apa) nagyon...

Szuleim (de foleg apa) nagyon szigoru a kapcsolat es foleg a szexualitas temaban. Joguk van tudni hogy mar nem vagyok szuz? Elmondjam-e nekik? 15/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 15:23
 1/7 aladar12 ***** válasza:
100%
15 évesen? oké, nincs több kérdésem.
2015. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
#1 Miért is? 16 fölött már oké? Vagy hogy kell ezt értelmezni?
2015. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsonak.Nem tudom hogy te hogyan ertelmezted a kerdest,de nem. nekik 16 folott sem oke. :)
2015. márc. 22. 15:29
 4/7 Bauxitfőzelék válasza:

Egy viszony kettőn áll, igaz ez a szüleid és közted levőre is. A te döntésed, hogy mit mondasz el nekik, mennyire tartod őket megbízhatónak, hitelesnek ezen a téren.

Azonban akiben megfogalmazódik egy ilyen jellegű kérdés, biztosan nem felnőtt még, ezért a szülői szigor teljesen helyénvaló, amennyiben nem a tiltáson alapszik. Gyerek vagy még, oda kell rád figyelni, mert esetleg majd azt se mondod el, ha valami baj történt. (Mondjuk úgy alakult, hogy a csávó "vigyázott", aztán mégse.)

2015. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem semmi közük hozzá. Gondolj bele, a következő kérdésük az lesz, hogy ki volt az illető. aztán meg az, hogy milyen pózban történt. Nagoyn kínos beszélgetés kerekedhet a dologból.. ne kezdj bele
2015. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ők se jelentik be neked mikor d*gnak.

Ez a te MAGÁNÉLETED.

2015. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem is nehéz ügy, ha ilyen szigorúak, megértem a dilemmádat.

Szerintem joguk az nincs.

Mondd csak Anyukádnak, de csak akkor, ha tutira biztos vagy, hogy nem mondja el Apukádnak.

Egyébként miért akarod mondani ? (Ez nem kötözködés a részemről ! )

Csak azért akarod mondani, mert felmerült benned, hogy joguk van tudni ? CSAK ezért ne mondd szerintem.

Akkor mondd, ha jól esne dumálni erről Anyuddal. De csak vele, ha egyszer Apa NAGYON szigorú, és ha nem mondja tovább Atyádnak.

2015. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!