Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfitársaim little help for me?

Férfitársaim little help for me?

Figyelt kérdés
Tehát levan rendezve a randim egy hivatásossal. Nem vagyok az az izgulós fajta de azért na. Mit csináljak ha nem állfel azonnal? Szerintetek igyak egy kicsit előtte hogy jobblegyen a hangulatom?Mikre figyeljek? Milyen legyen a beszéd stílusom?(ez lessz az első) 17/F

2015. márc. 22. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Randi hivatásossal? :DD Szerintem guríts le két-három felest, aztán jobb lesz.
2015. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hivatásos... mármint k.urva?
2015. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen. Tudod akinek pénzt adnak ellenszolgáltatásért cserébe.
2015. márc. 22. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
ad nyugtát?
2015. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jah egy-két feles nem árt. Csak moss utána is fogad, és egyél rá valamit, mert baromira érződik a piaszag, és nem jó belépő :D


Adok egy tippet, bemész... vigyél neki valami csokit vagy virágot. Ez egy apró gesztus csak, hogy jófej legyen. Utána elmész fürdeni, mert el kell tutira menned, mosol fogat stb. Próbálsz ellazulni.


Aztán bemész az arénába, ott vár a csaj vagy meztelenül, vagy köntösben mert ő is fürdik mindig.

Tudod mit? Az ég világon nem kell csinálnod semmit. Megmondod neki, hogy ez lesz az első, és kicsit félszeg vagy. Elfekszel az ágyon, hagyod hogy megmasszirozzon, kicsit ellazítson a csaj. Kicsit simogathatod is, csók ha engedi.


Amúgy csak elfekszel, és hagyod hogy kényeztessen. Nem kell semmilyen mutatványt letolnod, csak feküdj el, és élvezd. Első póznak miután lecumizott, (ha félsz a betegségektől, akkor gumiban) én a lovagoltatást választanám. Itt feloldódsz és érzed a dolgot. Ha már belejöttél, akkor fordulhattok, és mehet misszionárius, vagy doggy... rádbízom :D

Két véglet van ilyenkor úgy is...Vagy percek alatt beletárazol lovagláskor már, vagy fel se áll/ esetleg nem tudsz elmenni... de ne pörögj erre rá, csak élvezd a szitut. Ha korán elmész semmi probléma nincsen, vagy ha lankadt vagy kicsit a parától.


Még egy tipp, ha van otthon Xanax(Frontin), akkor vegyél be 0.25-0.5 mg-ot, de akkor NE igyál... ez nem altató igazából hanem szorongásoldó, nyugató. Előtte való nap próbáld ki milyen hatással van rád... de amúgy nem is feltétlen kell, elég pár feles előtte, vagy 2-3 pohár narancsvodka az még jóízű is (de ne vidd túlzásba)

2015. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsd el ezt a kérdést, és majd írd ide milyen volt... már nagyon kíváncsi vagyok :) Én is kinéztem egy csajszit, de még nem hívtam fel...
2015. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni fog rajtad nem lesz ott semmi baj főleg ha hivatásos ő tudni fogja kezelni a helyzetet jó lesz az :)
2015. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy szerezz be egy kék bogyót és hajrâ. A beszédstílus tökmindegy. Õ úgyis csak túl akar esni rajta és kész
2015. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 ös nagyon jól leirtad egyetértek veled
2015. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!