Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz, hogy félek elvesziteni a...

Gáz, hogy félek elvesziteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyèn fog hangzani de leginkàbb, attol tartok, hogy fàjni fog, ès, hogy mennyire...meg attol is, hogy sex közben milyeneket fogok nyögni vagy, hogy milyen fejeket fogok vàgni. Illetve mèg attol is tartok, hogy tök bèna leszek mivel semmi tapasztalatom nincs...

Mit tegyek ez ellen? Vagy lehet annak az oka, hogy nem vagyok lelkileg felkèszulve ra?

Idövel elmulnak majd ezek?

Egyèbkènt làny vagyok.

A vàlaszokat köszönöm elöre is.


2015. márc. 29. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ujjazd magad sokszor az majd "erőt" ad :)

2015. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az mindenkinek leesett,hogy lány vagy,a kérdés inkább az,hogy hány éves. Ilyen dolgokra felesleges ráizgulni,a szex neked is jó érzés.
2015. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

15 vagyok...es mielött sokan jönnènek azzal, hogy nem kell elsietni, meg, hogy mèg böven van rà idöm...ezzel tisztába vagyok, ès nem is most szeretnèm elveszíteni, csak belegondoltam abba, hogy ha most adodna egy ilyen lehetösèg akkor nem mernèma fenti okok miatt...

De ezek a fèlelmeim idövel elmulnak?

2015. márc. 29. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
El-el,mikor már olyan szinten kívánod a szexet pl...
2015. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha lány vagy fáj
2015. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátod van-e, akit szeretsz?

Mert ha nem, akkor szerintem fölösleges ezen agyalnod, mert ez így csak képzelgés, valódi vágyak nélkül... olvasmányélmények alapján, vagy nem tudom. :-)

Ha van barátod, akkor simán lehet, hogy még nem vagy felkészülve rá... 15 évesen én még barbiztam. XD Na jó, voltak vágyaim, de semmit nem tudtam még semmiről. Szóval én ez esetben nem erőltetném a helyedben. Ha egészséges vagy, eljön az az idő, amikor kívánni fogod az együttlétet, és eszedbe nem fog jutni, milyen hülye fejeket fox vágni, meg fájni fog-e...

Ez az én véleményem.

21/L

2015. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lelkileg nem vagy fel kèszülve. de ha szereted a barátodat akkor meg odaadhatod neki ha nem akkor nem érdemes. most van barátod?
2015. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!