Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hogy lehet nagyon...

199303 kérdése:

Szerintetek hogy lehet nagyon romantikussá tenni a dolgot? A barátnőm most fogja elvesziteni velem. és azt akarom hogy nagyon élvezze.18/f hűlyeségektől kiméljetek nekem már volt tőbb barátnőm is de szűzzelmég nem volt dolgom

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szórd végig a szobád rózsaszirommal,gyújts mécseseket,eseleg valami füstölőt,én tuti így csinálnám,esetleg még valami nagyon halk lágy zene:)és legyél vele nagyon óvatos és gyengéd!sok szerencsét
2010. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A kérdés az, hogy mi az amit szeret maga körül (persze rajtad kívül).


Egy nagyjából általánosan használható dolog: kellemes vacsora (romantikus díszítéssel: virágok az asztalon, piros vagy bordó szalvéta, te szolgálod ki őt...)


A szobát, ahol tervezitek érdemes sok gyertyával megvilágítani (semmi mesterséges fény, csak a gyertya), frissen mosott ágynemű (bordó vagy fekete, esetleg bármi más, amit szeret sötétebb árnyalatban), valamilyen kellemes illatú füstölő vagy illóolaj (érdemes a szobába lépés előtt 15-20 perccel illatosítani a szobát)


Ami még a környezeten kívül nagyon fontos, hogy figyelj oda rá és éreztesd vele, hogy különleges a számodra.

2010. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kőszőnőm a tanácsokat nagyon jolhangzanak. ha esetleg valakinek még van őtlete irja nyugottan:]
2010. febr. 18. 10:50
 4/6 anonim válasza:
100%

Nagyon fontos, hogy az ő élvezete legyen most a legfontosabb neked.

Lehet, hogy önzőn hangzik, de most veszíti el, nem is biztos, hogy élvezni fogja, csak majd a későbbieket.

De semmiképpen se az legyen az első, hogy te elélvezz, mert akkor rossz élménye lesz az elsőnél és a többit már nem is fogja kívánni.

Ha csakis rá figyelsz, ha nyugtatgatod (de ne vidd túlzásba, csak ha látod rajta, hogy fáj neki, zavarban van, stb.), ha mondogatod neki, hogy szereted, akkor minden rendben lesz.

Amúgy, ha együtt alszotok azon az estén, akkor már szerintem az is magában romantikus, ha egymással vagytok folyamatosan és utána hagyod, hogy hozzád bújva aludjon el.

Hajrá ;)

2010. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Először is tanulj meg helyesen írni... Aztán jöhet a többi! :D

15/L

2010. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
te ismered a barátnődet, én nem tudom mit szeret, de az is meglehet, hogy nem igazán kedveli a túl nyálas dolgokat :S ezt gondold végig, és csak úgy kezd el berendezni a szobát. aztán ha "belevágtok" legyél vele gyengéd, de figyelj oda arra is hogy rajtad az látszon hogy magabiztos vagy, mert ha azt látja hogy félsz, ő még jobban beparázik
2010. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!