Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kinek milyen volt a szüzesség...

Kinek milyen volt a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál amikor megtörtént, hány éves volt a másik fél, tapasztal volt

Ill sokat vártatok rá, hogy megtörténjen



2015. ápr. 3. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
25 voltam a másik fél 32(ha igaz). Elég tapasztalt volt, mivel jó ideje prostiként tevékenykedett. Ja elég sokat vártam rá, össze kellett kuporgatnom a lóvét rá.
2015. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer a csajom feküdt az ágyon full pucéran én pedig felkeltem az álomból....
2015. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
15 voltam. Nem volt jó. A pasi tapasztalatlan volt, nem esett jól és fájt is kicsit . L
2015. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 voltam. Szerelemből tettem, a párom mindössze pár hónappal idősebb nálam. Tapasztalata volt a szexben mert neki volt barátnője korábban, de nekem ő volt az első. És jó volt. A legelején egy kicsit kellemetlen érzés volt, de aztán minden rendben lett :)
2015. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19 voltam, lány. A pasi felnőtt, tapasztalt. Nem volt annyira emlékezetes nekem, nem volt rossz, nem is fájt, de persze el sem mentem. Kérdeztem is magamban, hogy ennyi volt az egész? Ez is megvolt, felnőtt vagyok, ennyi. :)

Amúgy 1-2 hónapot vártunk rá, persze nem mondtam el, hogy szűz vagyok. XD Nem buktam le. Amúgy előtte már volt orális szex többször is, de az nem tetszett.

Különben együtt maradtunk a pasival 1-2 évig még, és jobban megkedveltem a szexet és persze azóta már el tudok élvezni közben. :)

2015. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pilátus válasza:

úgy fájt, mint a rohadás

17L

2015. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!