Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tapasztalatlan, szűz pasik...

A tapasztalatlan, szűz pasik miért okolják a nőket?

Figyelt kérdés

Akik elmúltak 18 évesek, és még sosem volt barátnőjük, miért mondják azt, hogy azok a gonosz nők nyomorították meg őket?

De tényleg miért? Abba bele sem gondolnak, hogy talán ők sem tökéletesek?



2015. ápr. 6. 21:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Mert mást mindig könnyebb hibáztatni a saját hülyeségeinkért.
2015. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Én magamat okolom részben, úgyhogy nem kell a duma, főleg nem az általánosítás!
2015. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Könnyebb rinyálni és másra fogni a saját tehetetlenségüket.
2015. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Én senkit nem okolok a csalàdomon és önmagamon kìvül.
2015. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Én nem okolom őket
2015. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem okolok senkit. sőt örülök annak, hogy nem vagyok olyan, aki fűvel fával lefekszik. Megválogatom, hogy kivel járjak.


21/f

2015. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, de ha a drága hölgyek nem aláztak volna több alkalommal porig, nem jutottam volna el idáig.


25F

2015. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
Na nehogymá 1 nö alázon meg beneteket! 1 Férfi az mindig Férfi, álljatok már a sarkatokra!
2015. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

"Na nehogymá 1 nö alázon meg beneteket! 1 Férfi az mindig Férfi, álljatok már a sarkatokra!"


Köszönöm szépen. Remekül demonstráltad a mai empátia nélküli nő prototípusát.

Bocs én egy érzelmesebb, romantikusabb férfi vagyok, nem a tipikus melldöngető bunkó gorilla akire nedvesedik a bugyi. Nekem vannak érzelmeim, tudom mi a magány, tudom mi szomorúnak lenni, és igenis fáj, amikor emberszámba sem vesznek azért, mert történetesen nem vagyok álmai hercege. Egy férfi nem attól lesz férfi, mert egy kőszikla. Sajnos a mai nőknek, agresszív, öntelt, érzelmek nélküli bunkókra van szükségük, mint ahogy a mllékelt ábra is mutatja, ilyen sajnos azonban nem tudok lenni.

2015. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
9 es ott a pont!Én is olyan vagyok mint te!Egyébként meg ebből a kérdésből nekem az jön le hogy a kérdező azt gondolja hogy nem is próbálkozott az ember!Holott ez nagyon nem így van esetemben biztos de szerintem másnál is!
2015. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!