Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal 4 hónapja vagyunk...

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, én 15 éves vagyok. Az "első" még korán lenne?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon korai. Ráérsz az elsőre 17-18 évesen is, és még akkor sem késtél le semmiről.
2015. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem eléggé. Ráérsz még, hidd el. Itt az a kérdés, melyikőtök szeretné jobban, vagy már mindketten...honnan jött ez az egész... Kicsit részletesebben, és segíthetek döntést hozni. :)
2015. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Ő mennyi idős? Egy évet szerintem még (min) várhatnátok.

Sok mást lehet csinálni a konkrét dugáson kívül.. :)

2015. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
a szüzességed elvesztése, tehát a szűzhártyád "kilyukasztása" korai lenne még én ezért az anális majálist javaslom.
2015. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó , megvesztél?

Az kéne csak, hogy 15 évesen ész nélkül egymás seggében turkáljanak, hátha megutálják a szex gondolatát egy életre.


Orál/ujj-kéz nem elég? Elég sokáig el lehet lenni azzal is.

2015. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
anális majális a legjobb, és lehet ököllel is csinálni vagy tövises bottal. én mindenképp javaslom
2015. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon korai lenne mert ti még ha testi leg érettek Ismail vagytok szellemileg még korábbi sem biztos hogy érettek vagytok.....

fiatal vagy most csak hip hop elkapkodva hogy nehogy otthagyjon ? Tudod mit vár jon és ha vár akkor vajon még tovabb mert ha kellesz neki és szeret akkor kitartás melletted ha csak dugni akar Ne telegyél az eszköz ehhez met Utanna jo volt Nem volt jo föleg TE szüz vagy még és Nem Sok élmény neki Nem lessz csak egy gyors spriccel és összemaszatol aztán ha Nem vigyáz akkor TE terhes lehetsz, na ettöl ovakodj.....mert utas a a fickô jön megy másokkal ismerkedik egy masik lányba is bele martial a fütyijét az esetleg gyakorlottabb lessz ott leragad te meg ott maradsz hoppon és rá vársz ezek olyan dolgok lelkes hogy pont ezert vagy még fiatal de Nem akarnak megbánta I érettlen hogy lekiekben ebbe bele menjél. Keverjetek jarjatok. Ez jo ha rád Jön és a figuratively is rá jön a fickosság levezetitek az ingest akár egymas simogatásával vagy kézzel segitetek egymásnak aztan az idö igazolva majd hogy ez a fiu megérett arra hogy veled komoly kapcsolatba legyen.....erre figyelj ex honapot mulva is erre figyelj hog még mindig annyira kellemes egymásnak? TE is szereted annyira vagy kölcsônös ez? Ne siess egy buta lépessel meggondolatlanul az egész életet tönkre tehetem akár it is igér a fiu mert. Be van gerjedv és dugni akar TE ennél legyél Okossabb és megfontoltabb!! ....használd az érzed és legyél okos ha nehezedre is esik az hogy a fiûnak nincsen ennyi esze azt azzal lehet magyarázni hogy sajnos a jo Isten Nem ad ott elég vért a férfiaknak mert az eszük akkor dolgozik ha vér van benne de ha a vér lefolyik a centrifugális erö miatt a farkinca akkor a Farouk megtellik vérrel és fel áll de nincsen annyi vér ezálltal az eszükben hogy kontrolálnimtudják a farkukat met és meg áll ha a Farok fel áll! Erre orientálodj hogy ha szeret várjon ha meg kapkod és siettet akkor mehet lessz más aki majd türelessebb lessz és jobban figyel rád ami azt igazolva hogy érettebb és jobban megfontoltan cselekszik!

2015. dec. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!