Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan izgassam fel a barátoma...

Hogyan izgassam fel a barátomat? Facebookon beszélgettünk a szextémáról és írta nekem hogy ha le akarok vele feküdni akkor el kell érnem egy úgy nevezett "izgalmi állapotot" és ezt nem értem hogy mit takar?

Figyelt kérdés
Meg ő szeret dominálni és ha nekem nem lesz jó akkor mondjam meg?De és ha megbántodik? .Meg semmit nem tudok az ilyen témákról. Tiszta hülyének érzem magam mellette ha ilyenről van szó.16L és én még szűz vagyok, de a barátom már nem és már nagyon sok lánnyal volt. Nem tudom hogy kell felizgatni. Értelmes válaszokat szeretnék kapni.

2015. ápr. 8. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem facebookon kell felizgatni,tulajdonképpen,ha ott van veled és úgymond rajta vagytok a témán és nem izgul fel,ott már baj van...én is nagyon sok lánnyal voltam,életembe először meg szeretek valakit és ha vele vagyok bármikor mindig sikerül. Egyébként vannak erogén zónák,azt puszilgatva,simogatva eléred ezt nála,előjáték amit a nők annyira szeretnek,férfiakra is jó hatással van ilyen téren.


20/F

2015. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha szűz vagy akkor nem ez a legjobb indítás már bocsánat. Mert azért első alkalommal figyelnie kéne, és nem a domináns hajlamait kiélni.Az mehet már ha belerázódtál te is a dolgokba, ne várja el, hogy Te már most ezekkel tisztába legyél. Mit gondol első alkalommal durr bele azonnal és te élvezni fogod?
2015. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 évesen attól nem izgul fel, hogy meztelenül elé állsz akkor ott komoly gondok vannak
2015. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én vagyok 16 éves a barátom 17
2015. ápr. 8. 09:24
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. ápr. 8. 09:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmi állapot=merevedés. Ha nincs merevedés akkor képtelen az aktusra.

Jó esetben egy kis smárolástól be kellene indulnia. Ha komolyan dolgoznod kell azért, hogy ő izgalmi állapotba kerüljön akkor ott bajok vannak.


Van egy érdekes stílusa a pasidnak, de ha neked ez jön be...

2015. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem ez jön be de ha ő ezt irta nekem

és nem tudtam h ő ilyen 2 napja irtam nekem

2015. ápr. 8. 09:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyennel és így fogsz bele a szexbe, akkor előre megmondom, hogy szar lesz.

Szex előtt egy darabig pettingelni kéne, felfedezni a másik testét, majd ha ez meg volt, utána mehet a szex. Nem rögtön belecsapni a dologba, felkészülés nélkül.

Ráadásul 99%, hogy nem fog azzal foglalkozni a "pasid" hogy neked mi a jó és mi a rossz. (Ez a stílusán látszik is.)

Ha neked ez kell, akkor hajrá. Ha normális barátot akarsz és egy kellemes első alkalmat, akkor keress mást. (Bár úgysem fogsz, de akkor utána ne sírj.)

2015. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

udvarolni nem akarja hogy udvarolj neki?

mi az hogy neked kell felizgazni...

hulyeseg. majd o. o a fiu elvileg.

2015. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én 28 éves férfi vagyok és eszem ágába nem lett volna még 15 évesen se mondani ilyet lánynak. Dobd a srácot, azt domináskodjon a kutyájával tovább. Méghogy több nővel volt dolga, széttröhögöm az agyam. Legyen eszed, koptasd le a gyökeret.
2015. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!