Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen lesz igy az első szex?...

Milyen lesz igy az első szex? ( L )

Figyelt kérdés

Eléggé szűk lehetek, nem tudom magam ujjazni. Így valószínűleg iszonyúan fájni fog az első szex, és nagyon fogok vérezni? Tapasztalatok?

Nem holnap fogok szexelni,oké...de szerintem hamarosan, és emiatt nem tudok ennek annyira örülni...



2015. ápr. 12. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy próbálod magad ujjazni, hogy egyszer csak gondolsz egyet, és feldugod az ujjad? Vagy úgy, hogy előtte felizgulsz, esetleg izgatod is a csiklódat, benedvesedsz, stb, és utána próbálkozol, egyesével az ujjaiddal?

Ha párkapcsolatod van, és egyre közelebb van a szex, akkor pettingeljetek sokat, mielőtt azonnal a behatolásra rátértek! Az ráér sokadik alkalommal is. A hüvely egyébként nagyon rugalmas, könnyen kitágul, viszont az első alkalmak során ez nehéz lehet, hiszen x évig nem kellett egyáltalán tágulnia. Ezért a petting, előjáték nagyon fontos, a lényeg, hogy minél nedvesebb legyél, ezt nyalással, csiklóizgatással, és egyéb erogén zónáid ingerlésével lehet elérni (pl. nyak, mellek). Ha nagyon be vagy indulva, tocsogsz a nedvektől, elengedted magad és nem vagy gátlásos, és úgy se megy be egy ujj se, akkor irány a nőgyógyász, mert akkor gond van!

2015. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hűh,nagyon szépen köszönöm a gyors,hasznos válaszod! Előtte nagyon hosszan izgattam magam..teljesen fel voltam izgulva. 1 centi ment be kb. De fájt. Rendben, előtte sokat pettingelünk majd. Lehet nőgyógyászhoz is elmegyek,én is gondoltam már erre, mivel szerintem ez nem normális. Mégegyszer köszi. :)
2015. ápr. 12. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szüzhártyád az, ami miatt fájdalmasnak érzed és nem azért mert szűk vagy! Az azon lévő nyílás tényleg szűk, van akinek még a mini tampon sem megy át rajta. Nem kell eröltetni, azt majd a pasid lerendezi, ha itt lesz az ideje, a töbivel meg egyetértek az első válaszadóval!
2015. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon kicsi lehet a perforáció rajta. Igaz. Köszönöm! ;)
2015. ápr. 12. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit és részben értek egyet a válaszolokkal.

Ha te vagy (L). Irtam privit, de nem rakom ki ide. Ha te vagy, megbeszéltük egy haveri beszélgetésben mire van szükséged! A te esetedben nem játék, ha te vagy "L" !

2015. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam.Egy ujjal is eléggé fájt.De hosszas előjáték után ellazulsz.Nekem az első pár másodperc volt az,ami tényleg fájt,aztán egyre jobb lett.Nem véreztem.
2015. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!