Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti mit gondolnátok ha a...

Fiúk, ti mit gondolnátok ha a párotok csak házasság után akarná elveszteni?

Figyelt kérdés

Problémát jelentene,elfogadnátok vagy akár dobnátok is érte??

Nagyon kíváncsi vagyok szóval hajrá!



2015. ápr. 17. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért pettniget vagy orált akar akk nincs gond :)
2015. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
anál azért mehet :P?
2015. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Mivel hülyeségnek tartom a házasságot, így nagyon erősen eltérhetne másban is a gondolkodásmódunk, nagy valószínűséggel össze sem jönnék ilyennel, mert pár mondatból leszűrném, hogy nem hozzám való. Férfiből azért jóval kevesebb egyed van, aki csak házasság után akar szexet, így ez a veszély nem fenyeget.

19/L

2015. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdés fiúknak szólt... akkor bocs, itt se voltam.
2015. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, a te válaszodat is köszönöm! :)
2015. ápr. 17. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát... Szerintem másnap már magis kérném a kezét... Harmad nap meg jönne az esküvö... Avagy nem?
2015. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tök véletlenül nem Tengelicen laksz? :D
2015. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Direkt sem.
2015. ápr. 17. 15:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom elfogadta volna, mivel szerelmes ő is belém. Annyi, hogy megtett volna mindent azért, hogy önszántamból kínzásnak érezzem azt, hogy nem lehetek az övé. Mert ahol hevesek az érzelmek, ahol közel álltok egymáshoz és megvan a kölcsönös tisztelet, szeretet és becsület, ott nehéz kibírni.
2015. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha mind a két fél kölcsönösen szerelmet és tiszteletet érez egy más iránt, akkor fölöslegesnek tartom, hogy a kölcsönös vágyak kielégítését egy majdani késői időponthoz kössem. Ez a "majd házasság után" szirupos dolog vallásos jellegű, és nem a realitás. Hányszor volt már úgy régen, hogy "majd házasság után", aztán kiderült, hogy házasságban nem illenek össze sem szexuálisan, sem érzelmileg, de a válás sem volt elfogadott, így hát marták egymást egy életen keresztül. A felfokozott testi vágyakat ki lehet elégíteni pettingeléssel, és gumival. Senki nem fogja a házasság mézesheteiben tartani a gyertyát, hogy vajon tényleg betartották-e parancsolatot!
2015. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!