Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a fene van velem? Miért...

Mi a fene van velem? Miért van az, hogy nem tudok lefeküdni olyannal, akibe nem vagyok szerelmes, ezért itt vagyok 25 évesen szüzen? Miért sosem abba vagyok szerelmes, aki belém az?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 16:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy lány vagyok...
2015. ápr. 20. 16:50
 2/17 Komplikato ***** válasza:
Azért ha így is van, a harmincat ne várd meg ezzel a mentalitással. Bár esélyes, hogy lassan felnősz, mert lányoknál ez "rossz szokás" 24-26 év környékén.
2015. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem tudok ésszerű választ mondani, ezt hívják pechnek. Én is szembesültem ezzel nem egyszer :/ 21/F
2015. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az a gyanús, ami nem gyanús! :-) Bár mindenki így működne!
2015. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megvárni, de egyszerűen nem megy olyannal, akihez nem vonzódom. Vagy feküdjek le legközelebb az első pasival és kész? Csak mert már kezd kellemetlen lenni ez az állapot.
2015. ápr. 20. 16:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Van macskád?
2015. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék itt ismerkedni, nem vagyok híve az internetes társkeresésnek, eddig az is rosszul sült el, na mindegy, szóval nem azért írtam ki a kérdést.
2015. ápr. 20. 16:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért Ennyi idősen már kinőhetnél ebből a tinilányos lázálomból. Nem kell az első szembejövővel lefeküdnöd de tudomásul kéne venned, hogy az élet nem egy tündérmese. Te szimlán el akarod kerülni a nehézségekep pedig egy kapcsolatban vannak bőven. Azt meg ne bidd hogy majd félévemet fognak várni rád.
2015. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most ki beszélt arról, hogy várni kellene rám?

Egyébként vártak már sokan, de ha nem vagyok szerelmes (és ez most nem "kamaszos" vágyálom, gondolom te sem fekszel le olyanokkal, akik nem jönnek be), akkor minek feküdjek le akárkivel is? Vagy ennyi idősen már mindegy, úgy gondolod?

2015. ápr. 20. 17:23
 10/17 anonim ***** válasza:
gondolom 2-3 évig álltattad a szerencsétlen papucs pasikat, aztán kitaláltad, hogy tulajdonképpen nem érzel irántuk semmit
2015. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!