Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem?! Vagyne?! (lent)...

Megtegyem?! Vagyne?! (lent) ↓↓

Figyelt kérdés
Sziasztok nyáron fogok talalkozni a baratommal, egy jatekon ismerkedtunk meg. December 24.ota egyutt vagyunk. Viszont nagy a korkulombseg o 19eves en jelenleg 13, feljott a szex tema is a baratom szuz. en is. es ugye egy 19eves fiu mar vagyik ra. nagyon szeretem ot, megbeszeltuk ha lenne is valami 14evesen. (a nyaron toltom) viszont nem tudom helyes lenne-e ez. Ne gyertek azzal hogy csak a szex miatt van velem mert ketlem 4honapot igytudott volna szinlelni. en csak arra vagyok kivancsi ti mit tennetek. (Csak ertelmes valaszokat legyszi:) )

2015. ápr. 22. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Pedomedve.
2015. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
56%
Kis naiv 4 hónap az nem idő. És honnan veszed hogy szűz még. Azt mond amit akar. Pár év mulva nem.lesz baj.a korkülönbseg de jelenleg nem.akarhat többet tőled. Semmi mást nem tudnál neki megadni.
2015. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
hova valósiak vagytok sok ez a korkülömbség szinte gyrek vagy hozzá képest
2015. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
19 és szűz? Valószínűleg hibás egyén. Pánik beteg, kicsi a farka és másképp nem tudja bevetni. Csak egy nagyon kicsi lánynál.
2015. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem, en is rettentoen furcsaltam, de vannak meg kulonleges fiuk. es azt mondta nem szeretne valami olcso lanynak oda adni a szuzesegget.
2015. ápr. 22. 21:29
 6/13 anonim válasza:
100%
Milyen megható, és elhitted? Gyerek vagy még nagyon. Befolyásolható. Ez a szöveg amugy is gyenge, csak egy lyukat lát benned. Egy trófeát.
2015. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

"... Ne gyertek azzal hogy csak a ..."

Kis csillag! Minek raktad ki a kérdésed? Kardoskodsz mellettd, mindenkinél jobban tudod hogy mi a szitu. Probálnak figyelmeztetni jóindulatuan!

Van egy olyan érzésem hogy te megerősitésre vársz.

Na azt már nem aranyom!

Ha annyira felelősnek érzed, érettnek magad, hogy dugnál. Akkor ezt a döntést meg tudod magad is hozni!

2015. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha majd akarni fogod, nem leszel bizonytalan és szó nélkül, saját akaratból te fogsz kezdeményezni.

De te nem tudod mit csinálj még. Ilyenkor az a jó megoldás, ha nem kezdesz bele olyanban, amit még nem kívánsz igazán.


Az még belefér, hogy a barátod ilyen megértő lenne, de alapjáraton nem tesz jót ez a nagy korkülönbség. Neki szüksége lenne az együttlétre, viszont neked ez a világ még idegen. Egyre jobban közeledik, de még hideg.


ne feküdj még le vele, mert nem állsz készen, amit a kérdésed is tükröz. Majd ha nagyobb leszel és ő kitart melletted addig is, majd ha senkit sem kell megkérdeznek arról, hogy mit akarsz mert az eszed és a szíved készakarva húznak majd a barátod karjaiba, hogy szeretkezzetek, de ez az érzés még nagyon távol van tőled.


Amíg nem érzed, addig várj vele. Ismerd meg jobban a barátodat, ha képes várni és igazán annyira szeretitek egymást, mert akkor később nem lesz gond a korkülönbséggel.

2015. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Várjunk csak, most azt irtad hogy találkozni fogsz vele a nyáron és egy játékon ismerted meg? Vagyis interneten? 4 honapot "szinlelt" úgy hogy nem is találkoztál vele? Persze....
2015. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves #8 as Koszonom a valaszod vegre egy normalis ember. megfog erteni engem szerintem. Tenyleg koszonom a valaszod, igazat adok:)
2015. ápr. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!