Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex idősebb pasival?

Szex idősebb pasival?

Figyelt kérdés

17 L, 18-at töltöm augusztusban. Volt már két barátom, de az előjátéknál és pettingnél nem jutottunk tovább egyikőjükkel sem. Megismertem egy 30 éves pasit, akinek nagyon bejövök és én úgy szintén nagyon rá vagyok gerjedve. Felajánlotta hogy találkozzunk, de kicsit tartok tőle mert még szűz vagyok. Szerintetek csak kihasználna? Sokat beszélgettünk és ismerem a családját is, a keresztény iskolánkon keresztül találkoztunk. Nagyon vonzz, de kicsit félek.

Nekem már "vannak szükségleteim" hogy úgy mondjam és szeretném a kalandot, de tartok tőle hogy megsebezne.

Szerintetek mit tegyek? Köszi előre is



2015. ápr. 25. 19:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Ha akarsz egy jót dugni, akkor tartsd oda a megfelelő feledet, szerintem kb. ennyi lesz az egészből, kétlem ,hogy egy 30as álkeresztény ipse ennél többet akarna egy iskoláslánytól.
2015. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha csak dugni akarsz...
2015. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom #1-#2-hőz!
2015. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
Dugasra jo leszel neki aztan mondj hogy varja a felesege otthon. Megeri ez neked, mert csak a libidod felulkerekedett rajtad?
2015. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
szerelemből tedd meg,mert utána sajnálni fogod
2015. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Milyen célból ajánlotta fel, hogy találkozzatok?
2015. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy ha tényleg csak a te örömödért akarja, akkor kinyalhat :) te orálisan is örülni fogsz :)
2015. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha csak szexpartnernek kell, akkor hogyan sebezne meg?
2015. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, így fogalmazott csak, hogy van e kedvem "találkozni"- feltételezem nem csak beszélgetni akar, mert megmondta hogy szexi vagyok és. Viszont azt is nyilvánvalóvá tette, hogy nem erőszakolna meg.

A helyzet az, hogy elvitt minket egy egy hetes táborba a sulival, mert ő a buszsofőr, és hosszú beszélgetésünk után miután kimentünk egy cigire, odahúzott és megcsókolt. Nagyon élveztem, de abbahagyta mert tudtuk, hogy nem szabad, csak már nem bírt magával, "felcsigáztam". Volt már ilyen előtte , hogy egy hetes dologra vitt és azt is végig flörtöltük. Mondta, hogy rám akart írni már, de inkább nem zaklatott. Csak egymásra vagyunk izgulva.

2015. ápr. 25. 19:54
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
LOL. A kanos buszsofőr aki húzogatná a diáklányokat. Gondolom ezért is lett diáklány-buszsofőr, kíváncsi vagyok hány lányt kefélt meg szolgálat közben.
2015. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!