Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom mit tegyek, vagy...

Nem tudom mit tegyek, vagy hogy hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, tudom, sok ilyen jellegű kérdés van itt, de nem találtam még olyat ami mindenben stimmelne, és hasonlítana az enyémre. 15 éves lány vagyok, barátom szintén ennyi. Már lassan 5 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és ezt viszonozza is. De a csóknál nem jutottunk tovább. Én már kívánom öt. Vagyis amikor vele vagyok annyira érzem hogy jó lenne ha lenne már egy kicsivel több is. De ö nem kezdeményez. Nem érint meg úgy, nem ér olyan helyen hozzám. Nem szeretnék lefeküdni vele, csak egy kis petting lehetne. Alkalom lenne rá, mert sokat vagyunk kettesben nálunk, vagy náluk. De nem tudom hogy én hogy kezdeményezzem? Vagy egyáltalán kezdeményezzek? Nem "furcsa" ha egy lány kezdeményezi ezt? Várjak arra hogy ö lépjen, vagy inkább célozzak/utaljak rá?

De mégis hogyan célozzak erre? Nem akarok intim helyen hozzá érni, nem akarom hogy azt gondolja hogy én akarom ezt annyira, azt akarom hogy ö kezdeményezzen, csak egy kicsit vezetni kellene úgy érzem. Ötletek?:)

Nem kérek bunkó hozzá szólásokat!



2015. ápr. 27. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hat eloszor is eleg furi, hogy nem kattan automatikusan rad, vagy nem utal ra. Jo esetben fel, es esetleg izgul, vagy nem akar teged siettetni, ilyen helyzetben nem artassz, ha ravezeted. Rossz esetben nem jossz be neki, es az unalom helyett van veled, vagy nem "alakult" ki benne a vagy.

Ha ra szeretned vezetni, ne a buszon vagy metron, hanem otthon, nyugiban csinald. Muszaj valahogy intim modon kozeledned hozza, mert ellenkezo esetben nem biztos, hogy ertene. Fogd meg a combjat, vidd feljebb rajta a kezed, akar meg is erintheted neki. Vagy fogd meg te a kezet, es tedd oda, ahova te szeretned, ez eleg egyertelmu. Nem hinnem, hogy tolakodo lenne, ha a csok nem az, es tuti ertetek mar egymashoz. Nyugodtan kezdemenyezhetsz, nem ciki lanytol. Lehet meglepodik elsore, de ha minden rendben van vele, akkor orulne neki.:)

2015. ápr. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát abban biztos vagyok hogy ö szeret engem. (és persze én is öt) Hát megpróbálom ha legközelebb találkozunk, de szerintem fél még.:/

Csak olyan furcsa ennek lányként neki állni :D

2015. ápr. 27. 03:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő szűz? Mert, lehet itt a gond.


Amúgy, szerintem tartja a határt, ami tök jó, legalább nem akar egy hónap után lefektetni, vagy nekiállni zsarolni, ha nem teszed meg...


Csókold meg, simogasd (mellkasát, haját, akár a nadrágon keresztül a farkát, húzd magadra, v mássz rá, ilyesmik. De ha leállít (nálunk előfordult, hogy a párom beintett), akkor elmondhatod neki, hogy szertnél tovább lépni már...


Ügyesen, kommunikáció nélkül nincs kapcsolat!

2015. ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyon rendes srác lehet, úgyhogy ne siettess, ne kezdeményezz semmit. Örülj, hogy egy rendes fiút találtál, igaz, elég korán, de talán ha nem rontod el a siettetéssel, a magad felajánlkozásával, akkor talán megtarthatod.
2015. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!