Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szeretem a baratom, de...

Nagyon szeretem a baratom, de megsem vagyok biztos benne, hogy vele akarom elveszteni a szuzessegem. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne most elvesztened? Ha még nem állsz rá készen, akkor várjatok.
2015. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ő az még? Hány éves? Mennyi ideje jártok?
2015. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Veszítsd el velem
2015. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégsem szereted annyira nagyon...
2015. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Akkor nem vagy szerelmes, ha tapasztalatlan is pláne ne vele veszítsd el.
2015. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Akkor mit akarsz tőle? Legalább pénzes?
2015. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Szereted, szereted, de ilyen felfogással azt mondom, te nem vagy igazán szerelmes. Én már tudtam, mikor megismertem a barátom, hogy valószínű, hogy vele fogom elveszíteni és ebbe minden nap egyre biztosabb voltam.


Nem most akarod elveszíteni, de ha a jövőben sem a barátoddal képzeled el ezt, ott van egy nem kis baj.

2015. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Várj!
2015. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A barátodat nem ÚGY szereted, hanem csak mint barátot. Összehasonlításképpen, én is szeretem az anyámat, apámat, sok-sok haveromat, de mégsem velük veszítettem el a szüzességemet.

Mit tegyél? Keress egy olyat, akinél egy gondolatod lesz azonnal, hogy most azonnal készen állsz rá.

2015. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ngaby válasza:
OK.Először is gondold át,a dolgot!Gondold végig,hogy mennyire szereted!Illetve hogy ő hogyan viszonyul hozzád!Mennyire kedves,figyelmes milyen érzéseket táplál irántad!Jól érzed magad vele?Úgyértem,szinte nem kapsz levegőt,annyira szorít az az érzés,hogy szereted?Folyton ő jár a fejedben?Letudnád élni vele az egész életed?Sok közös dolog érdekel titeket?Megértő?Megértené ha most még nem feküdnél le vele?Nem csak azért akarsz vele lefeküdni,mert meg akarsz neki felelni?Illetve hogy te túllegyél "végre" rajta?Ha csak 1 legfeljebb 2 dologban bizonytalan vagy,ne tedd!Ha minden stimmel akkor mehet!Ám tudd a szüzességed nagy kincs,ne add oda "akárkinek"!
2015. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!