Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan ne szeressek bele idő...

Hogyan ne szeressek bele idő előtt?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Sajnos eddig még nem volt hosszabb kapcsolatom, habár sokat próbálkoztam. Most viszont tetszik nagyon egy lány, akinek úgy tűnik, hogy én is tettszem, minden jel erre utal. Mivel eddig még nem volt kapcsolatom, nagyon magányos, és szeretethiányos vagyok, titkolom, de belül nagyon törékeny vagyok. Természetemből, és a magányomból fakadóan, ha megtetszik egy lány, rögtön elképzelem, hogy a barátnőm, és hogy együtt vagyok vele. Talán a szóban forgó lánynál még jobban is, mert elég reális esélyeket érzek vele kapcsolatban, és tudom jól, hogy hamarabb beléesek, mint kellene, ami sosem jó, mert rajta kattog az agyam, és az udvarlásban sem segít. Mit tegyek, hogy ép ésszel gondolkodjak róla? Hogy ne mutassam ki, hogy kezdek belézúgni?

2015. ápr. 29. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélgess vele aztán minden jön magától de ne mondd neki hogy szerelmes vagy bele
2015. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Essél belé! Legyél szerelmes! Csak ne mond el neki nagyon hamar. Nem lesz semmi gond azzal, ha beleszerelmesedtél.
2015. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mutadhatnád ki, hogy tetzik neked meg h szereted? :O - Úgyis viszonozza majd :) ;)
2015. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt h idő előtt?
2015. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kimutatnam en egybol neki, sokszor tettem ezt. Csakhogy nem jol tettem, mert igy egybol elveszitettek az erdeklodesuket, jo esetben talalkoztak velem 1-szer 2-szer, es annyi volt. Nem kivancsiskodtak tobbet rolam, nem erdekeltem oket. Igen, gyakran olyan lanyokkal probalkoztam, akik nem illettek hozzam, nehol sokkal alacsonyabbak, vagy egopics*k voltak. Ot egy tenyleg teljesen mas, es rendes lanynak tartom, de akkoris, megmaradt bennem ez a felelem. A tettszest persze elmondom neki, hogyha meg az nem lenne eleg egyertelmu, mikor elhivom vhova.


4-es, ugy ertem az ido elott kifejezest, hogy nem akarok azelott beleszeretni, hogy meg nincs koztunk semmi komolyabb.

2015. máj. 3. 01:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, ezt értem de azok a lányok eleve nem voltak hozzád valók így jobb is hogy nem jöttetek össze és nem azért enm jöttetek össze, mert kimutattad, hanem mert eleve nem illetek össze. :) Bár szerintem ki kell mutatnod, de ha enniyre félsz tőle, akkor csak fokozatosan szépen lassan, apránként tedd. :)
2015. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már van előzetes ismeretségetek?Beszéltetek már valaha?Csak mert ez is számít, azt mondod kedves,aranyos lány akkor ne támadd így le.Ha meg nem ismered akkor valószínűleg ez még csak vonzalom, mert a szerelemhez ismerned is kell a másikat!
2015. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást, beszélgettünk élőben is párszor, csináltunk együtt órán feladatokat, és a facebookon is beszéltünk már. Érdeklődőnek tűnt, nem úgy, mint a legtöbb ember. Gyakran megtaláljuk egymás tekintetét.
2015. máj. 6. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!