Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék dugni egy utcai...

Szeretnék dugni egy utcai prostival de sajnos nincs kocsim, haza meg nem vihetem a csajt, sztem nem is jönne, mindegy, mit tegyek? Hol dughatnék prostival szerintetek?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok am

2015. máj. 1. 14:00
 1/8 anonim válasza:

roszlányok weboldalon van választék!

Bár, szerintem még fiatal vagy, keress egy barátnőt, és majd azzal szépen lassan..:)

2015. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor már lakásoshoz menjél, első dugásod lesz, mit sóherkedsz?
2015. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utcai prostik kapualjban meg bozotban toljak, nem csak kocsiban. Engem egyszer leszolitott egy eleg gusztustalan peldany amikor gyalogoltam, megkerdeztem puszta kivancsisagbol, hogy ha igen, akkor megis hol. Akkor mutatta a bozotot. Brrrr.


Amugy ha neked ez a dolog akkora problema, akkor se utcaihoz menj, hanem valami rendes lakasra legalabb.

2015. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

egy pisi szagú kapualj

irtó felemelő lesz

2015. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Itt teszik tönkre az első élményüket a férfiak. Mindegy ki az, csak dugható legyen. Szörnyű.


Ez bukta, mert marad a bokor. Sok szerencsét.

2015. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sikátor , álom egy hely
2015. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidéki lány honlapján olyanok vannak akikhez el tudsz menni.
2015. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

buvohely.com


erre vannak az ilyen helyek :)


de ha utcaihoz mész + még buvóhelyet is fizetsz (mert azt neked kell), akkor abból a pénuből már bőven elmész egy lakásos lányhoz!

Ráadásul az utcaikat nem lehet csak úgy elvinni akármilyen címekre..... azt nem igazán engedik.....!!!!

2015. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!