Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és még nem...

15 éves vagyok és még nem szexeltem, ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves vagyok, nincs barátnőm de nincs semmi baj a testemmel és még szép is vagyok, a legnagyobb gond az hogy 8.-os vagyok és ebben a suliban ahol tanulok hát úgymondjam nemnagyon vannak olyan lányok akikkel nagyon járnák...

Az osztálytársaimmal nemnagyon szeretek a városban mászkálni , sőt nem is szeretnék mert hát úgy mondjam "nem a legmenőbb fajta" Ez 9.-ben mondjuk változhat hogyha jobb suli lesz és a barátokkal mondjuk buliba járok stb? :)


2010. febr. 22. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
75%
szerintem már bocs,de alapbol hulye vagy ha ilyen kerdest felteszel..
2010. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem baj egyátalán, nem kell rohanni vele, én sem teszem :D 17/F

Persze, ha változik a közösség valószínűleg könnyebben ismerkedsz majd főleg hogy hasonló érdeklődéi körű emberekkel találkozol majd

2010. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
15 évesen hova sietsz? Amúgy látom egoista is vagy: ,,szép vagyok". Te inkább hülye vagy.
2010. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
biztos szép vagy?
2010. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
szerintem te még ne szexelj...elkényeztetett kisfiú....
2010. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
ez a normális ember! 15évesen még nem kéne szexelni
2010. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

15 évesen meg...am egy csajt egy bulin. Nem vagyok oda e nemes cselekedetemért. Főleg, hogy alkohol miatt harcképtelen voltam. Szal párat löktem csak oda.

De nem izgat én ezt nem veszem annak, hogy elveszítettem.


Nem kell elsietned. Full jelentéktelen.

2010. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Am meg amíg nem veszel vissza az arcodból, addig lehet az is maradsz.

Előző voltam.

2010. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
67%
alfahim.
2010. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ma nem vagyok túl jó kedvembe, ha csúnyán fejezted volna ki magad még oltogatnálak is.:) 15évesen nem baj, ha még nem szexeltél sőt így normális. Most még úgyse érted meg miért jó valakivel együtt lenni, de később, ha igazán szeretni fogsz valakit máshogy fogsz hozzá állni. (Barátom 20éves szűz és mégis helyes!! Én nagyon is értékelem, hogy még szűz, ha olyan b.nőd lesz, aki ezt nem fogja elfogadni benned megse érdemel.)
2010. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!