Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyire gáz lennék?

Ennyire gáz lennék?

Figyelt kérdés
18 évesen még nem volt barátom, nem is csókolóztam, szüz vagyok... Az önbizalmam már körübelül minuszban van, s kb csak röhögök magamon, hogy az Isten így kicseszett velem, és rondának teremtett. Annyira gáznak érzem magam, hogy amikor rákérdeznek, akkor mindig azt mondom, hogy apáca leszek, amin persze az emberek jót röhögnek...

2015. máj. 3. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Majd jön valaki akit megszeretsz, és meglesz vele minden.
2015. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekem magad! Annyira csúnya ember nincs, max kövér. Ha rád ez nem vonatkozik akkor nem vagy menthetetlen.
2015. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

üdv a klubban!


legalább most tudod mit ér át a fiúk 99%-a

2015. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egészből csak annyi a gáz, hogy nincs önbizalmad.

Nem korhoz, hanem érettséghez kötöttek ezek a dolgok. És szerintem nem vagy még elkésve velük. ;)

2015. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én kövér is voltam, meg csúnya is 16 évesen. Mégis lett barátom, csak hozzáállás kérdése az egész :) Ne így állj neki a dolgoknak, mert ezt megérzik a környezetedben.
2015. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Máshová kell menni..
2015. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oka az hogy nincs semmi önbizalmad és elkönyveled magad gáznak. Igen emiatt gáz vagy, lehet hogy észre sem veszed ha valaki közeledne mert már régen bemesélted magadnak, hogy ronda vagy és mindenki csak röhögni akar rajtad. Szedd össze magad és ismerkedj. Keress barátokat, ne rögtön szerelmet.
2015. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akárki találhat párt, aki ápolt és (viszonylag) jók a belső tulajdonságai. Tehát csak gondozd a hajadat, öltözködj úgy, ahogy neked tetszik, de azért fiatalosan, nem muszáj sminkelned, csak a bőrödet is ápold, stb.

Barátkozz, ismerkedj új emberekkel.

A belső tulajdonságaidon pedig gondolkozz el, hogy mi az ami esetleg akadályoz, lehet, hogy csak az önbizalom hiányod teszi. Légy magabiztos (nem nagyképű) és attól még szebb leszel.

2015. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!