Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Tanácsokat szeretn...

Mit tegyek? Tanácsokat szeretnék ezzel kapcsolatban. Ha vki tud segíteni a 2. gondomon írjon priviben nem vagyok válogatós max 25 évig

Figyelt kérdés
Nem merek levetközni a pasim elött pedig már nagyon kívánjuk egymást+ szüz vagyok ès nem merem elmondani neki mert félek h akkor már nem akarna engem. 17/l

2015. máj. 4. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit se tegyél, te nem bízol a barátodban, így nincs értelme a kapcsolatnak...
2015. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tényleg nem bízol még a fiúban, így ne is akarj lefeküdni vele, csak mindent elrontana, hogy feszélyezve érzed magad. Én is ennyi idős voltam mikor elvesztettem a szűzességemet, másfél hónapja voltunk együtt, mikor úgy éreztem eljött az idő és erősebb volt az hogy kívántam, mint hogy szégyenlősködjek. Pedig én nagyon nagyon szégyenlős lány voltam, de mikor feltétel nélkül megbízol már benne, ez már nem fog számítani.
2015. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2. válaszíró vagyok, az meg hogy szűz vagy, pont hogy a legtöbb pasinak imponál, ezt hidd el, ezen semmi szégyellni való nincs. 27/L
2015. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van pasid, de 25 évesig nem vagy válogatós? Meg egyébbként a kérdésed és a 2. része.

Ülje ke egy csendes sarokba! Várd meg miv tisztába jössz magaddal, megtanulsz irni érthetően!

Addig ne csinálj semmit!


U.i.: az egész, főleg hogy 25-ig vársz válaszokat, inkább tűnik egyszerűen ismerkedési trükknek!

2015. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orfeus válasza:

Szia!


Miben kellene pontosan a segítség?

Írj nyugodtan PM-et :)


21/F

2015. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!