Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2015 ben ciki hogy 14 evesen...

2015 ben ciki hogy 14 evesen szuz vagyok?

Figyelt kérdés
mert az osszes lany osztalytarsam rajtam rohog ,hogy miert vagyok olyan prud hogy 14 eves letemre meg egy fa..t sem fogtam..bennem van a hiba ?:O

2015. máj. 6. 20:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%

"hagyjuk már ezt a lónyálat, hogy szerelem (érzelmek) és kapcsolat nélkül nem olyan jó a szex. Úgy, ahogy van, szemen szedett baromság. Vadidegennel is lehet irgalmatlanul jó a szex és párkapcsolatban iszonyatosan pocsék. "



Lehet kapcsolatban is rossz szexuális élmény, itt igen nem ez a lényeg, itt a leginkább ami meghatározza az a pár. Hogy ő hogy viszonyul a lányhoz.


Azért írtam a szerelmet, mert én nagyon szerelmes voltam akkor is és az a felhőtlen boldogság, utazás amit átéltem, azt nem tudnám elképzelni egy idegennel, mert számomra a szerelem tette széppé.


Az a fajta lány vagyok aki nem tud csak úgy lefeküdni senkivel. De ez a veszély nem fenyeget, mivel szerencsére már megvan az élettársam.


Meggondolatlanságból meg nem jó dolog a szüzességet elveszíteni pl. ilyen egy éjszakásokban, vagy egy jött-menttel. Bármit is mondtok, hogy mennyire jó ez, én nem tartom annyira élvezetesnek, mintha egy olyannal fekszik le egy lány, aki szereti is, tiszteli és óvatos vele.

2015. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
48%
#21 Te nem tartod olyannak. Ez nem azt jelenti, hogy nem is lehet olyan. Te csak magadról beszélsz. Én mindenkit számításba veszek.
2015. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%

Én az akkori szerelmemmel "veszítettem el", de semmi különleges és emlékezetes nem volt benne. Visszagondolva nem is értem miért voltam azzal a sráccal, pedig évekig együtt voltunk.

Szerintem mindenkinek más. Számomra sosem volt nagy dolog a szex, teljesen természetesen viszonyultam hozzá ( nem úgy kell érteni, hogy mindenkivel összefekszek, hanem, hogy nem vertem olyan nagy dobra, hogy "jaj különlegesnek kell lennie", nem is újságoltam el senkinek, hogy megtörtént, akármikor természetesen tudok a szexről beszélni).

2015. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

""jaj különlegesnek kell lennie", nem is újságoltam el senkinek, hogy megtörtént, akármikor természetesen tudok a szexről beszélni"


A különleges alatt számomra annyi a lényeg, hogy szerelemből jó legyen, egy tiszteletteljes, szerető férfival. Én 16 évesen még nem voltam olyan idős, ezért pár hónapig nem mondtam el, aztán egy idő után anyának egyértelművé vált, a barátnőimnek meg "el kellett mondani", mert ők maguktól nem jöttek volna rá, amilyen szerénynek ismertek.


Az meg szerintem minden embernél egyértelműen megvan, hogy tudnak normálisan a szexről beszélni. Én is hallottam már különböző élményeket, ami biztos jó lehet másoknak, de én nem csinálnám pl. két férfival.



Jó nekem szerelemből volt a barátommal és nagy boldog nyomot hagyott bennem. Nekem ez a tapasztalatom, ez okozott örömet, tehát ezt állítottam ki számomra a megfelelő "szüzesség elveszítési formának."

Lehet más máshogy élvezte először igazán, de az én tapasztalataim alapján, nekem így a tökéletes és mindenkinek javasolni tudom (Nem azt, hogy kapcsolatban, hanem, hogy a partnere tisztelje, becsülje, szeresse a lányt és ne lépjen le egyből a világ végére miután megtörtént).

2015. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Az ciki ha nem vagy az!
2015. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki csak simán rossz társaságba keveredtél.Ez az érzés h kilógsz a sorból természetes és érdekes hogy még nem álltál be oda de ne is.Vagy ha nagyon zavar füllents de ne sokat mert lehet hogy nemtudod megjegyezni xDDD Amugy meg én is szüz vagyok :)

15F

2015. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

osztájtársaid fele is csak hazudik hogy szűz.

a másik fele meg rémesen érezte magát amikor beléhatol valamejik kancigányszoval

nem igaz a felese amit mondanak

várj még vele amig te érzed csak addig és ne a haverok meg a média után menj

2015. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
undorító persze hogy nem még 20 évesen sem gáz
2015. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!