Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem volt még orgazmusom. Mit...

Nem volt még orgazmusom. Mit csináljak/csináljon a barátom, hogy legyen? 16L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tetőpont, de nem tudom, milyen érzés. Még eléggé tapasztalatlan vagyok
2015. máj. 10. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

idő kell h mesimerétek egymást

én egy éve szexeltem először és még sose volt orgazmusom

2015. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ne is várj csodát addig, amíg nem ismered a saját testedet! ;)
2015. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

először magadnak kellene okoznod,hogy megtudd mit hogyan

aztán a barátoddal már menni fog

2015. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elöször ismerd meg magad mi a jó meg mi nem.. Meg ha annyi a szex h durr bele es kész akkor sose lesz orgazmusod
2015. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy legyen, előbb a saját testedet kéne megismerned, hogy ha pl. valaki simogat, akkor hol esik neked jól és hogyan reagál rá a tested. Ha tudod, hogy neked mi a jó, akkor mondd meg a pasidnak.

Én 2 évvel ezelőtt feküdtem le először a pasimmal, és a kezdeti nehézségek után (szüzesség elvesztése) már azonnal volt.


Ha szoktad csinálni magadnak, akkor csinálja azt is a pasid.

Lazulj el, légy nyugodt, mert ha rágörcsölsz, akkor végképp nem fog menni.

2015. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De milyen érzés az orgazmus? Mit kellene érezzek közben?
2015. máj. 10. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell minden butácska tinilánynak szexelnie, amíg nincsen rá felkészülve a saját testének kitapasztalásával. (Nem szapulni akarom a kérdezőt, de ez alapvető hiányosság sok lánynál, aki manapság lefekszik a barátjával.)

Maszturbálj, és akkor majd tudsz segíteni a partnerednek, hogyan csinálja a dolgokat, hogy eljuss a csúcsra! Az orgazmus amúgy mindig más (legalábbis nekem). Leginkább bizsergést érzek, de különbözőféléket. Függ attól is, hogy milyen pózban csináljuk épp. Remélem tudtam segíteni. :)

2015. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!