Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok és a barátom...

Még szűz vagyok és a barátom nagyon figyelmes és nem nagyon mer erősebben próbálkozni de én már benne lennék a dologban. Mit csináljak h nagyon beinduljon? 19/L

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Súgd, a fülébe, h ideje szétbaxnod a nunim.
2015. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szexi fehérneműben húzd fel :D
2015. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy benne lennél! Mert csinálhatsz bármit akkor sem fog probálkozni, ha szeret és tisztel. Inkább kivár,szóval beszéljetek. :)
2015. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Vetkőzz bugyira és melltartóra és kezdj el tornázni a barátod előtt. Pl. állj fejen, csinálj gyertyát, gyertyából engedd a lábaidat szép lassan a fejedhez, meg ilyesmik.
2015. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Előző!


Megfordítva az érvelésed: Ha próbálkozna nála akkor nem szeretné és nem tisztelné?

Szerintem ez nincs összefüggésben.

2015. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző! A tornázást hogyan lehet megfordítani?
2015. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vetkozz le, bujj az agyba, es amikor csatlakozik hozzad ulj bele a farkaba ahogy csak szeretned. Sok lany igy csinalja.
2015. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6.

Ezek szerint a te értelmi képességeiddel lehetetlen kitalálni hogy kinek is írtam, ezért megmagyarázom neked hogy te is megértsed.


3.válaszolónak akartam írni. Amikor elkezdtem írni a hsz-t akkor még a 3 válasz volt az utolsó. Csak közbejött még egy válaszoló mire megnyomtam a "válasz elküldése" gombot.


Remélem most már neked is sikerült felfognod ezt a borzasztó nagy logika csavart, ami egyébként normális képességekkel nem jelent akadályt másnak.

Persze vannak akiknek "speciális" igényeik vannak.

2015. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég paraszt vagy hallod, hogy így válaszolsz, hogy az értelmi képességeimet hozod szóba. De egy gyakoris bagázstól nem várhat magasabb színvonalat az ember.

Valahogy próbálj meg kicsit higgadtabban jönni legközelebb géphez, és akkor talán nem fogod számodra vadidegenek értelmi képességét megkérdőjelezni. Idióta.

Amúgy is, nem "Előző!"-zni kell, hanem oda kell írni, hogy hányadik kérdésre válaszolsz. De eleve látszik, ehhez nincsenek meg a képességeid. Viszont szóban nem lenne akkora pofád, mint itt írásban. "Az értelmi képességeid". Az. gratulálok!

2015. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod hogy szóban vagy élőben megijednék tőled te kis szerencsétlen. Felőlem megbeszélhetünk egy "baráti" talit ahol eldönthetjük hogy ki az értelmesebb vagy kinek van nagyobb pofája élőben. Állok elébe.
2015. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!