Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti éreztetek már úgy,...

Lányok ti éreztetek már úgy, hogy miután elveszi egy fiú a szüzességeteket, sokkal jobban kötődtök hozzá?

Figyelt kérdés
A barátommal, vagyis exemmel eldöntöttük, hogy 6 hónap után ideje szorosabbra fűzni a testiséget, de miután megtörtént a dolog ő szó szerint le sem szar már engem, úgy érzem, hogy csak maximálisan kihasznált, de én még mindig nagyon kötődöm hozzá, főleg ez után. Nem tudom mit tehetnék, hogy valahogy eltereljem a gondolataim, utálnom kellene őt, de nem megy...Magamat hibáztatom. Tapasztalatok?

2015. máj. 13. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de nem vagy komplett!


Gondolj már arra, hogy kihasznált, lyukat beszélt a lábad közé, aztán bemondta az unalmast! Hát ezt te siratod?

Ábrándokat kergetsz. Úgy mondanám, hogy naiv voltál, nem ismerted ki elég jól őt. Sajnos ilyen előfordul, csak ne mond, hogy neked egy ilyen ember kell!


Én még együtt vagyok a párommal, pedig vele másfél hónap után megtörtént. Nem bántam meg és még mindig együtt vagyunk.


Viszont exemmel ugye nem történt a dolog, de én még az időt is bánom amit rápazaroltam. Na azt bántam volna, ha vele megteszem, nemhogy kötődtem volna hozzá utána!

2015. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem akarok már hozzá kötődni, de valahogy nem megy ez így parancsszóra. Sosem voltam még szerelmes ezelőtt és talán ezért vagyok ilyen naiv e téren.
2015. máj. 13. 17:48
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem tudsz ezzel semmit kezdeni idővel enyhül majf a hiánya tapasztalat 14 voltak 25 volt a pali 2 évig együtt voltunk 4 honap után feküdtünk le nagyon jo volt dw ő nem igy gondolhattam mert 2 é alatt max ha 10-15x sexeltünk és elhagyott egy idősebb csajért de most már vissza gondolva szar volt az ágyba mert mostmár van mihez viszonyitanom több pasival is voltam 31 éves a párom velle hihetetlen a sex hagy a francba ne sirdogálj!!
2015. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 marcsyYYYKAAA válasza:
100%
Igen van ilyen nalam is de ez csak tuti azert van mer h vele volt az elso ő vette el a szuzeseged es ezer kötődől hozza bar sajnos ezt a fiuk eszre se veszik ha igen szarnak bele
2015. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne hibáztasd magadat, mert ez egy teljesen természetes dolog, és azt jelenti, hogy nálad "működik a kémia"; a szervezetedben a szex közben egy ún. kötődéshormon, oxitocin szabadult fel. Ez a hormon felelős azért, hogy akivel lefekszünk, ahhoz sokkal erősebben kötődünk érzelmileg (kivéve persze, ha már nem is számoljuk, hogy hanyadik egy éjszakás kalandunk volt, de ahogy írtad is, nálad nem ez a helyzet). Egyébként a lányoknál sokkal jobban érződik a hatása, mint a fiúknál, úgy látom, a te esetedben is. Majd elmúlik egy idő után.
2016. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha valakivel lefekszel, normális ha kötődsz hozzá,

de olyanra ne pazarold az időd aki nem értékel és nem tisztel,

2020. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!