Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, mennyire vagytok türelme...

Fiúk, mennyire vagytok türelmesek a szűz lányokkal? A kérdés főleg azokhoz szól, akik márr vették el egy lány szüzességét. Tehát mennyire voltatok türelmesek?

Figyelt kérdés
de azokhoz is szólhat,akik még nem szeretkeztek szűz lánnyal,hogy mennyire lenéének türelmesek?
2010. márc. 14. 22:12
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
eléggé. egy kanos férfi sokmindent kibír h végre dughasson.
2010. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Rainmaker ***** válasza:
100%
Én nagyon az voltam, és mindent megtettem, hogy a lány ne legyen feszült. Biztosítottam, hogy az utolsó pillanatban is meggondolhatja magát.
2010. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Hány éves vagy, és hány éves a fickód? Ezen is múlik ám, Csibém.
2010. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nincs barátom most,amúgy 19 vagyok.
2010. márc. 14. 22:16
 5/25 anonim válasza:

Hát mert a tinicsókák szerintem s*ggfejebbek.

Tinicsókánál az a jó, hogy A. b*szari még, nem mer megdugni, tehát türelmes.

B. hormonhuszár, nem épp türelmes.

2010. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

1 évet vártam. Szóval szerintem eléggé:)

Egyébként ha lehetne választani 2 tök egyforma lány közül, akik csak ebben különböznek (ilyen persze nincs), akkor a szüzet választanám.

2010. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyszer egy csajom azt mondta egy évig kell min. várnom rá.Eleinte gondoltam ,oké lesz,végül is szűz,majd rárántok addig,de aztán nem nagyon tudtam már a küszöböt se átlépni,így meglátogattam a volt csajomat ,mert amit nem hajlandó megadni ő,azt majd megadja más:nem, megcsalás.Aztán nem vártam ki az évet két hónap után lapátra tettem,mert egy aszexuális hülye pi cs@ volt.
2010. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

hormonhuszár:'D

am hát én lányvagyok de azért válaszolok ha nemgond:)

nemmind türelmes sajnos..:S

nekem a barátom aki elvette szörnyen erőszakos volt de nemfájt szerencsére meg nem is véreztem nem is tudom h h lehet ez pedig iszonyúan durva volt:S

azóta is megmaradt ez a szörnyű emlék néha félek h mindenki ilyen durva:S

de szerencsére a legtöbbjük megérti h 1szűz lánnyal óvatosan kell bánni:)

17/L

2010. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom 1 évet várt rám, szóval türelmes fajta.
2010. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"de szerencsére a legtöbbjük megérti h 1szűz lánnyal óvatosan kell bánni:)

17/L"


Te eddig minden pasidnak beadtad h szűz vagy, vagy honnan veszed? :D


Én már voltam szűz lánnyal nagyon türelmes voltam. A lényeg az, hogy lássa rajtad a srác a hajlandóságot, hogy nem csak szórakozol vele, hanem tényleg azt akarod, hogy eljusson odáig a kapcsolatotok. Fontos, hogy beszéld meg vele.


Aztán meg pettinget meg ilyesmit ne hanyagold, mert ha már szex nincs, akkor kell valami helyette :) Baromi nagy szenvedés ez a szitu srácnak, jó ha erről nem feledkezel meg. Szóval a lehetőségekhez képest kompenzálni kell. A szűz csajok hajlamosak csak önmagukkal foglalkozni, hogyha szeret a srác akkor úgyis vár, meg férjen a gatyájába mert nem minden a szex, meg ilyesmi dumák. És ez azért nem ilyen egyszerű.


20f

2010. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!