Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves lány vagyok és még...

20 éves lány vagyok és még szűz. Volt egy fiu akit nagyon szerettem de képtelen vagyok a szexre mert rosszul vagyik a gondolattól hogy az belémmenjen, hogy fájni fog. Miért van ez?

Figyelt kérdés
már attól minden bajom van ha arra gondolok milyen az amikor belémhatol egy férfi nemiszerv. Nagy a baj?
2010. ápr. 30. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leszbikus vagy. Ami nem baj.
2010. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok leszbi!!!!!!!
2010. ápr. 30. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyaltak már ki? Onnantól nem biztos, hogy pont ugyanez lenne az első gondolatod...
2010. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mármint az, hogy rosszul vagy a gondolattól.
2010. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem volt még szexuális élményed..vsz ezért.
2010. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rögtön fejest ugrani az ágyba,meg a szexuális életbe. Fokozatosan kell kitapasztalni, és akkor más lesz a véleményed. Ez az egyik.

A másik pedig az, h beültették a bogarat a füledbe, mert mindenki arról beszél, h fájni fog. De ezt verd ki a fejedből. Nem fáj mindenkinek, nem mindenkinek ugyanúgy fáj, és fontos az is, h milyen lelkiállapotban vagy az első alkalomkor.

Amit meg tehetsz: próbálod felfedezni a saját tested, ismerkedj magaddal ott is. Gyakorlás. :)

(24/L)

2010. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami rossz nevelési probléma lehetett kiskorodban, anyud ronthatta el a dolgokat, vagy tv-ben láttál valami tudat alatt kellemetlen dolgot. Azt gondolom, ha megtalálod az igazit, és még öregedsz, meg fog oldódni a probléma magától is, kb 30 éves korodra biztosan.

Nekem is ez volt, de én nem nyugodtam, és kórházban, altatással elvetettem a szüzességem. Utána ment a dolog már, de nem igazán élveztem. Most már tudom, hogy az ember nem 18 éves korában lesz érett, hanem vannak később érők, nekem is várnom kellett volna kb 28 éves koromig a szexszel, kár volt siettetni.

2010. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
felesleges parázni van akinek egyáltalán nem is fáj az első és nem is vérzik. jól fel kell izgatni. szerintem először a nyalás és szopás menjen szépen aztán lehet bepróbálni.
2010. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
1. válaszoló nagyon idióta vagy... még hogy nem baj... pff dinka! sztem ez nem baj sokan félnek a fájdalomtól de hidd el egy kellemes gyengéd kényesztető pasi olyat mutat vele amiről nem szoksz le soha ;) (nehogy leszbi legyél így is elég sok a kis r.bi) sok sikert :)
2010. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy 20 évesen így gondolkodsz, de szerintem, ha szerelmes leszel, akkor elfelejted ezt. Így vagyunk beállítva, amikor szerelmesek vagyunk jönnek a szexuális vágyak és az ember elfelejti, hogy undorodnia kéne. Én sokszor vágyok rá, hogy bennem legyen a barátom. Az a szerelem beteljesülése.
2010. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!