Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lány vagyok és már nem szűz a...

Lány vagyok és már nem szűz a barátom viszont még szűz. Szeretném felejthetetlenné tenni neki az elsőt. Hogyan tegyem neki felejthetetlenné? Légyszi olvassátok el hogyan képzeltem el. Köszii =)

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam... megkérdem h felkészült-e. utána megcsókolom a száját majd a nyakát és leveszem a pólóját. Majd elkezdem csókolni,nyalogatni a mellbimbóját... Majd a hasát csókolom és lassan leveszem a boxerét és elkezdem szopni amíg rendesen fel nem izgul. Ő szeretne kinyalni azt mondta. Szóval utána megtehetné. (hogy kellőképpen benedvesedjek) Ekkor berakhatná és reményeim szerint kis időmulva el is élvezne. =) Segítsetek!!! Köszi =)
2010. máj. 1. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Hogy segítsünk? Tartsuk a gyertyát, vagy netán mutassuk be veled a barátodnak, hogy hogyan megy?
2010. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Leveszed a boxerét és el kezded szopni?

Pfejj.animalsex.

2010. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem lesz jó egy szűznek. Ők külön állatfaj, szóval más bánásmód kell nekik. A legfontosabb, hogy tegyél a fejére egy lábast, és ütemesen ütögesd egy fakanállal miközben szopod!
2010. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó,tuti nagyon örülni fog neki!:D

De a szopással óvatosan nehogy már ott elsüljön,bár ha le akarsz vele feküdni tuti már ismered őt annyira,h tudd ezeket a dolgokat.:D

2010. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem játszatok inkább wowot együtt. Az élvezetesebb.
2010. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
aki 23:13kor írt annak köszi szépen :) a többiek meg elég nagy balfékek h nem tudnak normális választ adni.. -.-" Pedig fontos dolog ez nekem.. Az első szeretkezés dönti el az egész hátralévő szexuális életét..
2010. máj. 1. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez nem mindig igaz. Ha neki az első lesz, akkor ne várj tőle csodát. (szemétkedés nélkül mondtam)
2010. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudhatnád, hogy a fontos kérdéseket nem ilyen időpontban szokás föltenni. Egyébként meg ne parázz nem hiszem, hogy bármit is el tudnál rontani egy fiúnál. Ez a nők "betegsége".
2010. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze nem várok csodát. :) Tudom kicsit bénázni fog,de eszméletlenül szeretem. :)
2010. máj. 1. 23:36
 10/13 A kérdező kommentje:
a 23:35ös válaszadónak is köszi. :)
2010. máj. 1. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!