Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megismertem egy 34 éves...

Megismertem egy 34 éves férfit. Az egyik haverja elárulta, hogy nehéz eset, szűz még. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Normális ember, közép végzettséggel kicsit jámbor fajta, de nekem bejön! Több lány haverja is van!

Ilyen létezik, hogy még nem volt nővel ennyi idősen?

5 hónapja járunk, de eddig még nem volt semmi, csak puszi és ide-oda megyünk.

Létezik 34 éves szűz? Meleg lehet, vagy impotens?

29/N


2010. máj. 9. 18:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet,hogy szűz :D
2010. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy férfi ismerősöm, 32 éves, jó megjelenésű, izmos stb, jó munkahelye van, ÉS még szűz. Több csinos nő szeretne vele összejönni, csak neki nincs semmi tapasztalata és nem tudja, hogy mit is kellene csinálnia.

Van egy másik ilyen ismerősöm is, ő 35 éves.


24F

2010. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint van ilyen.Az 5 hónap alatt veled is csak puszi volt...
2010. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hűha második válaszoló...szóval ennyi szűz 30-as van. És mit lehetne vele csinálni? Mert én azért egy egészséges szexualitású nő vagyok:)
2010. máj. 9. 18:27
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem talált normális nőt, nem olyan könnyű...

Tudja, hogy megérted és nem b@szod le ha bénázik akkor szerintem könnyen megnyílik. Beszélgess vele erről.


Emberek miért nem beszélgetnek egy kapcsolatban???? O.O

2010. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megértő és türelmes tudsz vele lenni, akkor beszéljétek meg és tanítsad. Arra tippelek én is, hogy szűz. 22/F
2010. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele türelmes és szenvedélyes. Izgasd fel, vagy kicsit mássz rá, mutasd meg, hogy neked mi a jó.
2010. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát vedd rá egy dugásra mi mást tehetnél nem tehet róla segíts neki és ne b*zd le ha nem jól csinálja.
2010. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hu-hú...5 hónap, és még csak puszi- puszi, akkor ez elég valószínű..

Szerintem valahogy vezesd fel a témát, megemlítve, hogy neked azért nem lenne ellenedre a dolog, és valahogy nyugtasd is meg, hogy segítesz neki, stb. De lehet, hogy csak én gondolom így, de a szex azért nagyrészt ösztönös is, szóval nagyon nem lehet elrontani. Vagy csak én nem találkoztam még olyannal, aki elrontotta.

2010. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Hát szerintem lehet. Sok különböző oka lehet hogy még nem volt nővel. Az egyik valóban az impotencia lehet, de ha elismerte hogy jártok akkor nem hiszem, hogy ez lenne a baja. A melegség meg nem kifogás a szüzességre. Lehet, hogy valóban csak erősen jámbor természetű vagy esetleg lelki gondokkal küzdött idáig (jó példa önmagam, 20f ,depressziós és még szűz). Én azt tanácsolom legyél te a kezdeményező fél, legyél rámenős, akkor majd felszabadul és jobban fog minden menni a kapcsolatotokban. További sok szerencsét.
2010. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!