Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondoljátok, hogy...

Miért gondoljátok, hogy akinek lánnyal nem jön össze a sex, az legyen meleg, mert fiuval könnyebben összejön?!

Figyelt kérdés
és, hogy ne tudjatok már az elsö válaszokban ujjal mutogatni rám, ezért elmondom, hogy nekem sem jön össze lánnyal és valoszinüleg fiuval sem a kufirc, mert alapvetöen az intim kapcsolatok kialakitása nem megy!
2010. máj. 26. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
0%
mégis ki gondol ilyet? xD nem vagy te normális.:D ezt Te gondolod.-.- és nem mi.xD és nem mellesleg egy hatalmas nagy szerencsétlen vagy.:D
2010. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 A kérdező kommentje:
sokan ezzel csipkedik a szerencsétleneket.lehet, hogy te nem, de sokan igen, és ez épp elég ahhoz, hogy a "nagy átlagot" szólitsa meg ez a kérdés.mekkora egoista vagy, ha azt hiszed, hogy minden kérdés neked lett cimezve.észkombájn.
2010. máj. 26. 21:02
 3/136 anonim válasza:
100%
Én nem gondolom ezt.
2010. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek! egy rakat helyen olvastam ezt! szánalmas beszólások! és egyébként legtöbbször pont olyan mondja, aki hasonló cipőben jár...

Hogy egy pl.-t mondjak, egy ismerősöm épp ilyeneket mondd az egyik haverjára a háta mögött, h biztos meleg, mert nincs nője, közben neki sincsen és mégcsak nem is volt sosem...

A magyar meg olyan, hogy imádja, ha valakinek szarabbul megy nála, élvezi, ha belerúghat. szánalmas öröm...

2010. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 A kérdező kommentje:
céljavesztett, nöhiányos szüznek lenni szerintem is magyarországon is a legszarabb, ha a civilizácio határain belül maradunk.bár minél primitivebb az ember annál többet kefél.
2010. máj. 26. 21:45
 6/136 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam egy rakat ilyet, de lassan már meg sem tudok botránkozni rajta. Hülyék és kész.

A másik kedvencem pedig az, amikor bejelentik neked, hogy csak addig vagy meleg, amíg meg nem ismersz egy kedvest lányt. Pedig hát ez sem így működik...-.-"

2010. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/136 A kérdező kommentje:
a melegeket én nem birom
2010. máj. 26. 22:08
 8/136 anonim ***** válasza:

Én meg igen, mivel én is az vagyok.

De hát ez van.

22:05-ös voltam

2010. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 A kérdező kommentje:

27 A férfiak hasonlóképpen abbahagyták az asszonnyal való természetes életet, egymás iránt gerjedtek vágyra, vagyis férfi férfival űzött ocsmányságot. De meg is kapták tévelygésük megszolgált bérét.


ÉS IGY LETT AZ ÉC

2010. máj. 26. 22:21
 10/136 anonim ***** válasza:

"God made me gay"

Tudod engem senki sem kérdezett, hogy akarok-e meleg lenni. És mégis az vagyok. Ez nem egyéni választás. De ezt te úgysem fogod megérteni.

És ha ennyire undorodsz a témától, akkor miért feszegeted?

2010. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!