Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az miért ciki hogyha valaki...

Az miért ciki hogyha valaki mondjuk 28 évesen még szűz? én 15 vagyok szóval most nem rólam van szó, de nem értem hogy az miért ciki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 19:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek, és az utolsónak annyit, hogy nyugi nem akartam ezzel senkinek ideggörcsöt okozni, ez csak egy kérdés volt :DD
2010. jún. 13. 16:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de 28 évesen tényleg ciki, vagyis inkább kellemetlen.
2010. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Attól függ: Ha férfi az illető akkor ebből egy vacsora alatt egy tökéletes téma lesz, és ilyenkor kell bedobni az "én csak az igazira vágytam" dumát és ha nem egy ribanc a csaj akkor aranyosnak fog tartani és megteszi...


Ha nő az illető akkor találni kell egy olyan pasit aki minden útszéli ribancot megdönget és otthagyja (lásd: Barney Stinson - Így jártam anyátokkal, Quagmire - Family Guy, Joey - Jóbarátok v. Joey) ezzel elveszi a szüzességed és mehetsz a nagyvilágba nyugodtan.


Ja és persze ez azt jelenti hogy neked jó lesz mert egy tapasztalt teszi be neked :P

2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!