Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűztelenítés? Hogyan?

Szűztelenítés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek ez lesz az első, de én még nem voltam szűz csajjal, az volna a kérdésem hogy hogyan nyomjam be, gyengén, finoman lassan vagy gyorsan erősen lökjek rajta hogy átszakadjon a szűzhártya hamarabb? Melyik a jobb?


Nekem már van tapasztalatom szerintem, de ez most új nekem is. Köszi előre is!


2010. jún. 14. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
gyengén.. és gumival.. :)
2010. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
szerintem erősen. b@ssz oda neki! hadd érezze, milyen a f@sz!
2010. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem hallottad még azt a mondást, hogy úgy kell bánni vele, mint a szűz lánnyal?

Gyengéden és óvatosan. Hatalmas bizalmat ad neked azzal, hogy veled történik meg az első alkalom.

Valószínűleg ez fájdalommal fog neki járni, tehát ne lepődj meg, minél óvatosabb legyél vele.

2010. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
természetesen óvatosan, először fájni fog neki, lassan csináld, és ha már megszokta, lehet 1 kicsit gyorsabban is;)
2010. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ok, rendben köszi!
2010. jún. 14. 01:02
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
de édi vagy.. felpontoztal? :)
2010. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek!!! nagyon gyengéd legyél....Ha kicsit is fontos neked ő..én megszívtam...amikor az első párom elkezdett udvarolni 15 voltam..ő meg 25... és imponált, hogy tetszem neki, de eszem ágában sem volt 15 évesen lefeküdni vele...nem érdekelt 15 évesen a szex...ezért összejött egy 18 évessel.. azazl egy évig volt, aztán mikor szakítottak, megint elkezdett udvarolgatni. Mivel vizsonylag érettebb lettem, már a pettingben benne voltam, majd fél évvel később beleegyeztem, hogy elvegye a szüzességem, de azért, mert egyfolytában nyaggatott..most ez komoly...nagyon tapasztalatlan voltam...bánom, hogy hagytam magam...mert utólag visszagondolva..azért kellett nyaggatnia, mert nem volt elég kedves hozzám...késöbb tudtam meg miylen is, mikor igazán odafigyelnek a másikra...mikor tényleg őszintén akarják a másikat..ő meg tette a megjegyzéseit, hogy minek kezdtem szűz lánnyal...és amikor megtörtént, nekem nagyon fájt..és még hónapokig fájt..abba kellett hagynia sokszor az aktust. Szóval amikor együtt lesztek, én azt tanácsolom, hogy mindenképpen legyen orgazmusa a behatolás előtt, akár több is, hogy már tényleg nedves legyen...és határozottan nyomulj be...és rengeteg csókot adj neki és kedve szavakat...nekem az első pasim azt mondta..azért nem mondja azt hogy szép vagyok, hogy nehogy elbízzam magam... :( És védekezz! Érezze magát biztonságban..és ha lehet sötétben csináljátok. Tegyél alá törülközőt, meg legyen zsepi, hogy a vért letöröljétek.
2010. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
85%

szerintem legyél vele óvatos,és mond meg neki előtte h nyugodtan közbeszólhat ha rossz neki.

nekem mondjuk kib@szottul fájt az első

én még sírtam is

am ha a csaj el kezd sírni akk hagyd abba és nyugtasd meg h nm sokáig fog fájni

16/L

2010. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Funktasztikus ***** válasza:
47%
szüzet szüntess lól:D
2010. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
7%
De ha nem megy keress 1 fekát az segít majd neked ;)
2010. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!