Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most szűz vagyok, vagy sem?

Most szűz vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ugye lányok onnantól számítanak "nem szűznek", hogy egy férfi behatol, de én leszbikus vagyok. Most volt az első szexuális kapcsolatom egy lánnyal (kézzel-szájjal). Szűznek számítok még? Bár úgysem nagyon számít, szerintem, csak kíváncsi vagyok... :)
2008. nov. 6. 06:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
17%
Szerintem igen...én bi vagyok de nekem is az első lánnyal volt. Abban a három évben amikor együtt voltunk szűznek vallottam magam.
2008. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy sráccal vagy kézzel-szájjal, az után is szűznek számítasz.
2008. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Amíg a szűzhártyád nem szakad át behatolástól(pénisz, vibrátor), addig szűz vagy. :)
2008. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
A szűzhártya nem csak pénisztől vagy vibrátortól szakadhat el... Egyébként meg akkor veszted el a szüzességet, ha egy hímvessző a hüvelyedbe hatol.
2008. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem ugyanezt írtam le én is? Behatolás, átszakadás. Hogy mitől az már részletkérdés lehet pénisz, vibrátor, ujjak, ököl, bármi ami hosszú és belefér. A szüzességet akkor veszti el, ha a szűzhártya átszakad.
2008. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az előzőknek: A szűzhártya átszakadhat akár gyerekkorban is, pl tornászlányok esetében, sportolás közben. Attól még szüzek. Azt ne kérdezd, hogy hogy, mert fogalmam sincs, de tuti hogy van ilyen.
2008. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a része már egy kicsit nehezebb. Szexuális értelemben valóban szűz. De ha a régi hagyományt vesszük(a nászéjszaka után, a lepedőn a vérfoltok), akkor már nem szűz.Szerintem az emberek többsége az utóbbira gondol ha szüzességről beszélünk, mivel ez garantálja, hogy előtte még nem volt behatolás.
2008. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Azért azt egy pasi érzi hogy voltak e már a lányban vagy sem. .
2008. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De én egész biztosan nem leszek pasival... Akkor mindig szűz maradok?
2008. nov. 6. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Bogárkám ennyi magyarázat és az agyi kapacitásod után azt hiszem, hogy te még fiatal vagy a szexhez. Várj vele még egy-két évet. ;)
2008. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!