Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bács-Kiskun megyében tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bács-Kiskun megyében tényleg ennyire kevés a biszex/leszbi nő, vagy csak engem kerülnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok. Nem az, hogy Kecskemét közelében, de még csak a megyében is alig.

2019. szept. 12. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van Zalában....
2019. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Kalocsa környéki vagyok, de nem kizárt, hogy ketten vagyunk a megyében...
2019. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanolyan az eltérő irányultsággal rendelkezők aránya minden térségben, ez nem régiófüggő, nincs benne szignifikáns eltérés. Ami különbség, hogy kevesebb olyan hely van, ahol nyíltan fel tudják vállalni önmagukat, illetve a Bp-i "közeg" esetenként toleránsabb, így nyíltabban merik az emberek vállalni önmagukat.
2019. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez is jogos egyébként, de én arányaiban is kevesebbnek látom a vidéki "felhozatalt". Vagy minden biszex/leszbi Budapestre vándorol? 😁
2019. szept. 12. 17:53
 5/7 anonim válasza:

"Vagy minden biszex/leszbi Budapestre vándorol?"


Ez hülyeség, kérdező!

Gondolj csak bele, hány és hány leszbikus van/lehet az országban!

Ha mind Budapestre "vándorolna", akkor már leszbikusok fővárosa lenne. :D

Szóval egészen biztos vagyok benne, hogy vidéken is vannak bi/leszbikus lányok, csak te azért nem tudsz róla, mert vannak akik nem hangoztatják, nem merik magukat felvállalni.

Mert, szerinted mások tudják vidéken, hogy te leszbikus/biszex vagy?

Mert sztem NEM!

Instagramon számos LMBTQ ismerkedő oldal/csoport van, ahol vidékiekkel is találkozhatsz, olyanokkal, akik esetleg a közeledben élhetnek! :)


17/Leszbikus

2019. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a neten próbálsz ismerkedni, akkor ne csodálkozz! Én kecskeméti embert csak elvétve találok, mindenki 10+ évvel idősebb és budapesti. Neked is nehéz ismerkedni ilyen irányultsággal, nekem is, bár én hetero vagyok, viszont én meg nem tudok ismerkedni. Néha azért kívánom, inkább születtem volna leszbikus lánynak. Férfiként ennyire nem tudni ismerkedni már vicc kategória. Egyébként nem ismerlek? :D
2019. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Esküszöm ez a kérdés megszólított engem! xD

Ugyan ez van Pécsen is. Senki hozzám hasonlóval nem találkoztam még (Leszámítva 2 srácot meg talán 1 lányt akinek pesti barátnője van!! xD)


16L

2019. szept. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!