Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti szerettek talpat nyalni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek talpat nyalni? Van ilyen sztoritok, hogy hogyan kezdődött? Csak mert ez nem olyan, mint pl. az orál, ami néha még akkor is bejön, ha random ajánlod fel valakinek.

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyszer egy srác kérdezés nélkül tért rá a talpam "izgatására".


Nem említette ezt a vágyát, én meg nem mondtam, hogy nagyon érzékeny a talpam.


Szegényt úgy orrba rúgtam reflexből, hogy eltört az orra.


Mai napig nem tettem túl magam rajta.


A srác elnéző volt, de én a mai napig alig merek a szemébe nézni...

2019. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orált sem szokták "random" felajánlani valakinek... hanem mindkét fél akarja. A lábfétis is így működik, de célszerű óvatosan közelíteni (hasonlót már én is láttam mint az #1-es), a talp tele van idegvégződésekkel, nem árt ha a partnered tudja mire készülsz (pl. elmondod neki, hogy vonzanak a lábak).
2019. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy sok sztori van arról, hogy egy ad hoc felajánlánsból sikeres orál lett, mert a srácok alapvetően szeretik, ha leszopják őket.
2019. szept. 20. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretném kipróbálni, mert érdekel a téma, de csak nőét.
2019. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy srác keresett meg Eropolison, hogy látja az adataim alapján, hogy magas vagyok, nagy a lábam is?

Mikor kiderült, hogy nem kicsi (48 2/3 adidas szerint), kérte, hogy ha nincsen ellenemre, akkor lábfétisesként vendégül látna, s meghálálná ha foglalkozhatna a lábfejeimmel.


Sikerült találkozni, nyalta, csókolta, szopogatta a lábaim, lábujjaim - majd felkínálta a száját, amit enyhe domként ki is használtam.

Maga az amikor a lábammal foglalkozott inkább volt vicces és csiklandós, mint izgató - viszont a szex része fenomenális volt, nagyon jól is csinálta, élvezte és hagyta is, hogy rendesen uralkodtam rajta.



Összességében: szeretném még megismételni, S remélem fogom is még párszor.

2019. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy csajomnak csináltam. Amúgyis végig csókoltam a testét ha már ott voltam miért ne nyaltam volna. Kicsit meglepődött de nem zavarta. Ő is inkább viccesnek éltemeg minsem izgatónak.

Nekem semleges volt.

2019. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Volt már egy srác, aki felajánlotta, hogy tisztára nyalja, de inkább nem engedtem. Féltem, hogy ha érzékeny pontra tapint, véletlenül kettérúgom a fejét.
2019. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez az érzékenység tapasztalatom szerint olyan, hogy csak hozzá kell szokni az elején. Én már sokszor csináltam és senki nem rúgott még fejbe :D
2019. szept. 27. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretek. Nálunk úgy kezdődött,hogy a lány rakta az ölembe a lábát,majd simogatni kezdtem,előbb a lábszárát,majd a lábfejét. Akkor ennyi.Legközelebb én ültem az ágy végén,ő feküdt és a talpával kezdett simogatni. Na akkor már elkezdtem puszilgatni, szopni,nyalni a lábfejét.
2019. okt. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: és te fiú vagy, vagy lány?
2019. okt. 4. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!