Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok vagy csak össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

Tudom a fő szexualitásokon kívül még létezik milló alfajta mint pánszexuális meg minden ilyesmi.


Férfi vagyok, eddig csak nőkkel voltam együtt szexuálisan és valahogy férfival való szexuális együttlét nem igazán izgat fel sőt inkább a negatív gondolatok jutnak eszembe (lehet csak félek tőle), viszont csókoltam már meg férfit és teljesen el tudnék képzelni szerelmet férfi iránt. Szóval így kicsit fura nekem, hisz elméletileg ha külső alapján vonzódok a férfiakhoz akkor elvileg szexuálisan is kéne.



2019. okt. 21. 22:32
 1/4 October15 ***** válasza:

Most ezt még 1x csak mert qrvára ellentmondasz magadnak? :D Mi az hogy külső alapján vonzódsz a férfiakhoz de szexuálisan nem? :D Én meg szeretem a fekete autókat de a sötéteket nem. XD


Amúgy van olyan hogy érzelmileg tudsz kötődni azonos nemhez de szexuálisan nem vonz. Meg nem mondom mi a neve de ha van aki helikopterként határozza meg magát akkor ennek is biztos van neve.

2019. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják homoromantikus heterónak, az egyik a sokféle közül:D
2019. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban biromantilus heteroszexuális vagy. Vagyis romantikus érzelmeket mindkét nem irányába tudsz táplálni, de szexuálisan csak az ellenkező nem vonz.
2019. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

biromantilus heteroszexuális

Beszarás tudtam hogy van rá fogalom :D Lehet hülyeség de itt van az esetem tényleg szükség van ezekre az "almenükre"


Az elsőnek mondom hogy igen tényleg romantikus érzelmeket simán tudok értük érezni és bejönnek külsőleg meg arcra, de a szexuális rész az nem. (de szerintem ez hathatott rám a homofóm neveltetés és társadalom miatt is)

2019. okt. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!