Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megkívántam az egyik barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívántam az egyik barátnőmet?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban (kb 12-14) gondolkodtam azon, hogy lehet nem csak a fiúk jönnek be, de gondoltam ez csak egy identitás keresési időszak, nem különösebben vagyok bi vagy meleg, szimplán kicsit kíváncsi voltam. Azóta (18 évesen) nem is gondoltam erre, voltam 1-2 sráccal, a komoly kapcsolatoknak nem vagyok a híve. Van egy barátnőm aki szerelmes belém, de én elmondtam neki, hogy nem tudok neki nyújtani semmi olyat, amit ő akar. (itt elsősorban a romantikus kapcsolatra gondoltam).

Tegnap viszont ittunk egy keveset, cigiztunk, feküdtünk. És annyira megkívántam hogy alig bírtam visszafogni magamat. Legszivesebbben leteptem volna róla a ruhát és felfaltam volna. Persze szoszerint Minden erőmmel próbáltam visszafogni magamat, hiszen ő meg szerelmes, nem akarom osszetorni, stb.

Meg hát ő valószínűleg a romantikus óvatos csókolózás híve lett volna, miközben olelgetjuk egymást. Én meg csak szét akartam szedni, es mivel ő még nem is volt senkivel, csak megijesztettem volna.

A kérdésem tehát az volna, hogy lehet mégis vonzodom a lanyokhoz? Mármint sosem foglalkoztam ezzel a témával, elvoltam a srácokkal, de tegnap nagyon nehéz volt.

Emellett arra gondoltam azért sem biztos, hogy bi vagyok, mert ugyan megkívántam őt, de ittas voltam és nem kívántam az olelését meg a csókját csak le akartam tepni róla a ruhát és hát tudjátok..

Mondjuk srácoknál is sokszor hasonlóan érzek, tehát lehet, hogy ez nemtől független dolog...?

(igen, nem vagyok az az érzelmes típus)



2019. nov. 20. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Ha iszom valamennyit én is másképp érzek, ott inkább a szexet kívánom az adott lánnyal.

Aztán lehet, hogy máskor ha nem iszol és lekapod, akkor kicsit visszafogottabb tudsz lenni, még élveznéd is. Én csak adnék neki egy esélyt:)

F

2019. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Régóta ismerem, haverként szeretem, de nem érdeklődöm iránta különösebben. De szexuálisan most is vágyom rá, így másnap is.

Tehát akkor lehet bi vagyok?

2019. nov. 20. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán. Mondjuk lehet hogy én sem akarnám elrontani a kapcsolatot egy szex kedvéért
2019. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg óvatosan bevallhatod neki hogy az utóbbi időben nagyon vonzónak látod. És szeretnéd vele kipróbálni a szexet egy alkalom erejéig

Aztán ha mond valamit elfogadod.

2019. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem is a kettőnk kapcsolata a lényeg a kérdésben, hanem a nemi identitásom,hogy most akkor minek számítok. Vele majd megbeszélem a dolgokat, az nem gond
2019. nov. 20. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert szamit a cimke, meg hogy minek, szamitasz, ne a tarsadalmi elvarasokhoz merd magad.

Amugy meg igen, bi vagy

2019. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisördög1 ***** válasza:
51%
Szerintem ez alapján kár bárhova besorolni magadat, felébredt a vágy, megkívántad ennyi. Azt nem értem miért nem hagytad hogy megtörténjen, utána ráértél volna azon rágódni akarod-e még és bi vagy-e vagy csak egyszeri vágy volt.
2019. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!