Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hosszú, lassú csók nõnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, lassú csók nõnek nõvel lehet csak kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem: Kettesben történt, tehát nem egy buliban "provokálásképp". Kb. 20 percig csókolóztunk, közben õ simogatott is ruhán keresztül.

Ez az alkalom elōtt még sosem volt nõvel.

Õ 40 éves, én 30.

Az érdekelne, hogy aki csak " kíváncsiságból" kap az alkalomon, az ilyen sok ideig csókolózik és ölelgeti a másikat?! Mert amikor én kíváncsi voltam, hogy pasival milyen csókolózni, akkor az a csók kb. 5 mp-ig tartott számomra és utána nem is akartam megint... És nem sóhajtoztam közben, nem simogattam közben...

Érdekelnek a vélemények a kérdéssel kapcsolatban!



2019. dec. 28. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak egy kérdés van, mégpedig az, hogy mi miért nem láthattuk ezt.
2019. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már több mint kíváncsiság, 20 percig tapogatva a másikat nem kíváncsiságból csókolózik az ember hanem a vágy miatt :) S úgy tűnik neked sem volt ellenedre, úgyhogy miért ne, ne álljatok meg legközelebb a csóknál.
2019. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"amikor én kíváncsi voltam, hogy pasival milyen csókolózni, akkor az a csók kb. 5 mp-ig tartott számomra" és akkor mennyi idös is voltál??? A 20 perces azért ennél többröl szolt bár lehet, hogy kiváncsiság.
2019. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb. 18 voltam. Pár mp után éreztem, hogy nem jön be, így abba is hagytam!
2019. dec. 28. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet kíváncsiság.

nincs meghatározva:a hossza,sebessége,stb...bár a simiből többre következtetnék.

2019. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 20 perces csókolózást, és közben a simogatást nem nevezném "csak" kíváncsiságnak. Több volt ez annál.
2019. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy 18 éves korodtól egészen mostanáig nem volt semmi.
2019. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiatalabb fél. Én élveztem, mert szeretem ezt a nõt. Nem a magam részérõl volt kérdéses, hogy kíváncsi voltam-e vagy több. Az õ részérõl érdekel. Õ nem volt még nõvel elõttem! Én pedig a nõkhöz vonzódok, a 18 évesen csókolózás nem az utolsó volt.... Azóta csókolóztam már... (Ez az utolsó kommentelõnek szól)
2019. dec. 29. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

A partnerednél is több volt az a húsz perc, mint kíváncsiság. Még akkor is, ha azt írod, hogy nem volt még nővel. Lehet, szeretett volna többet is, csak valamiért kihagytátok.

2019. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!