Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit szólnátok ha a párotok közölné veletek, hogy valamilyen szinten a nőkhöz is vonzódik?

Figyelt kérdés
Szakító ok lenne? Vagy ha esetleg megosztaná veletek azt a tényt, hogy hajtja a kíváncsiság hogy nővel is kipróbálná? Nagyon kiábrándító lenne a dolog?

2020. jan. 15. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy kiábrándító,beszálnák harmadiknak.
2020. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem csal meg nem zavar, de ha lefekszik egy nővel akkor abból szakítás lenne, mivel az is megcsalás.
2020. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Nincs szebb mint két összesimuló női test.Illetve van szebb ha bevesznek harmadiknak.Ezt szólnám.
2020. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem zavarna,sot orulnek mert akkor oszinten elmondhatnam,hogy en is biszex vagyok..De azonos nemuvel ugyanugy megcsalas..
2020. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Elfogadnám! És örülnék,hogy őszinte volt!
2020. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyen. Megengedtem neki hogy kinyalakodja magát. Utàna egy hurrikán volt az ágyban a nő.
2020. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem lenne szakító ok. Csak legyen őszinte. Beszéljük meg, mit szeretne, hogy szeretné kipróbálni. De ne titkolózzon és főleg ne a hátam mögött úgymond megcsaljon egy nővel.
2020. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem lennék elutasító.

Egyrészt egy korrekt párkapcsolatban az ember amúgy is mindent megbeszél a másikkal és teljes bizalommal fordul felé, másrészt pedig senki nem tehet a vonzalmairól.

2020. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Minek közölné, hogyha a pasival jól megvannak együtt?

Én ha ez a pasi lennék, akkor rögtön arra gondolnék ettől a mondattól, hogy szerelmes lettél egy nőbe, és már nem is szeretsz engem. És utána, hogy vagy te akarsz szakítani, vagy azt várod, hogy én mondjam ki, és addigis én csak egy pótlék vagyok. Engem nagyon megbántanál vele, valszeg nagy eséllyel szakítanék is. Nem akarok bizonytalanságot, bizalmatlanságot magam körül, hogy folyamatosan ott lebeg, hogy "mi van, ha nem szeretsz". Tehát akkor ott már kételyeim lennének , és megölnéd teljesen ezt a kapcsolatot. Szóval, ha igazán szereted őt, és tiszteled, és vele akarsz élni, akkor hallgatsz erről, mert nagyon megbántódhat, és még el is veszítheti benned teljesen a bizalmát, s ezzel kinyírod a kapcsolatot teljesen. Tehát, ha vele akarsz élni, akkor nem mondasz neki ilyet, nem beszélsz neki erről. Hogy mással is ki akarod próbálni, mert ő már nem elég neked. Max azt mondhatod, ha akarod, hogyha pl nem lennél mondjuk kapcsolatban,és az alkalom úgy adná, akár esetleg kipróbálnád nővel is. De csak ennyi max. Mert egyébként meg ha szereted,és jól megvagytok , akkor nem kéne ezt az egészet lerombolni,meg taccsra tenni. Én nagyon rosszul viselném, nagyon nagy csalódás is lenne szerintem, hogy azt éreztetnéd, hogy "nem vagyok neked elég."

2020. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Pikáns, izgató lenne
2020. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!