Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok a bdsm-ről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a bdsm-ről, dom-ságról, dominaságról, alárendeltségtől?

Figyelt kérdés
Hogyan találtok rá párt? Hogyan kezdtétek el? Én még elég tapasztalatlan vagyok ebben, de nagyon érdekel. (20/L)

2020. jan. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Itt, de mindjárt megtapasztalod, privi áradat 3, 2, 1...
2020. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik oldalról érdekel?
2020. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy jó partnerrel nagyon jóóóóóóóó a szexualitásod és a való éned igazi kiteljesedése.

Amúgy meg ahogy fent is írták - tapasztalat kell? Na akkor csak válaszolgass a beérkező privikre, s ha mástnem egy kifejezéssel gazdagabb leszel: műdom (vagy legalábbis majd rájössz hogy mit kell alatta érteni :D

2020. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én sub férfi vagyok gondolod írj
2020. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, nagyon felizgat.


Én a párommal szoktam csinálni, de nem ez alapján ismerkedtünk meg, csak szép lassan kialakult. A párom domináns, alapból szeret rámenős és kemény lenni - aztán a sima szex mellé jött a bilincs, a fenekelés, a sz*patás, az análplug és maga az anál. A plugot én hoztam fel, és amikor megvette, elővette a táskájából, kicsit megijedtem, de ha már költött rá, nem akartam visszautasítani. Így sok síkosítóval engedtem, hogy feldugja nekem... Hát, itt bántam meg, hogy nem vettünk hamarabb, mert rohadt jó érzés. Főleg fenekelést kapni benne, vagy amikor a puncimat dugja, és a másik lyukban is van valami.

2020. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Találj egy jó párt rá akiben teljesen megbízol, engeded neki hogy kikössön és kedvére játszhasson testeden, fenekelhessen is.

Ez nálunk is fokozatosan alakult ki, kezdetben csak kéz összekötése, most már igazi bilincseket is használunk, pálcás fenekelés stb...

Ami nálunk tabu az a popsiba és a foto video készítése közben

25L

2020. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sub vagyok. Csak ilyen kapcsolatot tudok elképzelni, ahol a lány irányít és én pedig imádhatom, mint egy kis Hercegnőt, a tenyeremen hordhatom. Sajnos a lányok is inkább szubbok... :(


32F

2020. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!