Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik harmadikat keresnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik harmadikat keresnek, miért társkeresőn próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Számtalan ilyen ajánlatot kapok, és mindig furcsa, mert kb feltételeket is szabnak az ilyen párok, amivel sokszor még riasztóbbak. Nem lenne egyszerübb hivatásossal próbálkozni?

2020. jan. 24. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hivatásos pénzt kér, az meg úgy már nem kell nekik.Úgy nem dobja fel az unalmas szexuális életüket. A társkeresők meg már rég nem arról szólnak, amiért létrehozták őket. Ezért hagytam abba pár éve ott az ismerkedést.
2020. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ott arccal vannak fent az emberek.

Szexpartner keresőn max farok fotó van.

2020. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A társkereső alatt a szextárskeresőt is értem. Mindössze nem értem a gondolkodást sok esetben. Nagyon keresik a harmadik félt, de 100 párra jó ha jut egy lány. Erre meg a legtöbb egyből irányítani akar, a saját kivánságait előtérbe helyezni, nem egyszerűbb
2020. jan. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!