Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi bajom? Vonzodom a lányokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom? Vonzodom a lányokhoz vagy sem?

Figyelt kérdés

A fiúkhoz vonzodtam mindig is, néha néha 12-14 éves koromban elgondolkodtam azon, hogy talán a lányokat is, de valahogy nem éreztem azt a vonzodast és most sem gondoltam a lányokra ugy. Most 18 vagyok, barátom 1-2szer volt, a szex nekem mindig is egy nehéz téma volt, sok fenntartasom volt vele kapcsolatban,sokáig nem álltam rá készen, stb, de jól ment végül minden.

Van azonban egy lany akivel csak haverok vagyunk és csak pialni meg cigizni jarunk el havonta egyszer kétszer.. és amikor enyhén illuminalt állapotban fekszem vagy ülök mellette mindig meg akarom erinteni és elkezdem hihetetlenül kívánni. Viszont csak őt szoktam, más lanyokat még soha, és őt sem romantikus módon, inkább csak a szex része érdekel,de az nagyon.

Viszont semmit se értek most.

Most akkor biszex vagyok, vagy hogy vonzodhatom hozzá? És hogy hogy csak hozzá, a többi lanyhoz nem?

És hogy lehet, ha elkepzelem ezeket a jeleneteket nem akarnám megcsókolni, a csok taszitana, meg az ő érintése is, csak én akarom őt megérinteni és szetszedni csok es romantika nelkul.

De ha ez nem lenne számomra elég fura és megdöbbentő szituáció az is rátesz egy lapáttal, hogy kiderült hogy ő bír es szeretne engem. Amiota tudok mindig mondja a talalkozoinkon hogy bujjak hozzá, stb. De amennyire kívánom annyira lefagynak a végtagjaim, nem tudok ramozdulni, ha meg mégis megteszem, helytelennek kenyelmetlennek és furának érzem... És ilyenkor elgondolkodom hogy akkor lehet mégsem vagyok biszex, de akkor miért vonz mégis? És ha pedig az vagyok, akkor miert alakul mindig így?

És a legrosszabb hogy amíg ezen filozofalok próbálom közben kerülgetni a csokjait meg az érinteseit.

Mi történik velem?

(Bocsassatok meg ha értelmetlen kicsit amit írtam, pont most lépett le tőlem és kicsit ittas vagyok még)



2020. febr. 4. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak Biszexuális vagy tehát mindkét nemhez vonzódsz.
2020. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, lehet nem kicsit vagyok még ittas. De a válaszok jól jönnének
2020. febr. 4. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak haver, akkor simán megér egy próbát. Majd utána eldöntöd, hogy mit is akarsz.
2020. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A biszex hajlam megvan benned. A családi, társadalmi elvárásoknak megfelelően a tudhatod tiltakozik ellene, és ezért nem is tudod magad elfogadni. A pia oldja a gátlásokat, ezért érzed úgy, hogy a barátnőddel mindent tudnál csinálni. Ahogy írtad, ő is arra vágyik, hogy legyen köztetek valami. Igyatok egyszer egy pohárral többet, és akkor talán eltünnek a maradék gátlások, és élvezhetitek egymást.
2020. febr. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!