Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hármas egy transzlánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas egy transzlánnyal?

Figyelt kérdés

A párommal egy ideje elkezdtünk nyitni a többes irányába. Én (F) hetero(flexible) vagyok ö pedig bi (N).

Egy Berlini buliban mindketten nagyon ráizgultunk egy táncosnöre akiröl késöbb kiderült, hogy transz lány. Azóta foglalkoztat mindkettönket a gondolat, hogy ki kellene próbálni egy igényes transz lánnyal.

Hivatásoshoz nem igazán akarunk fordulni, de az ismerettségi körüniben nincs olyan akin keresztül találtunk volna valakit.

Ötlrtek esetleg tapasztalatok a témában?



2020. márc. 23. 18:12
 1/3 anonim válasza:

Nem. Van egy párod..mindegy hogy bi, homo , heteró...

A pároddal legyél, csökken a kötelék köztetek ha másokkal is csináljátok. Vagy ha már több partnerrel keztétek akkor sose fog elméjülni és ez nem lelki duma,ez simán biológia.

2020. márc. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi ebben a biológia?

Mesélj a dolog biológiai hátteréről, kérlek!

2020. márc. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mind a ketten benne vagytok, hogy egy harmadikat beengedjetek a szexuális életetekbe, akkor csináljátok. Előtte azért beszéljétek meg, hogy mi az, ami megengedhető, és mi nem.

Hogy hol találtok egy nem hivatásos transzi csajt, nem tudom. Nekem még nem sikerült találnom.

2020. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!